APK dosyası yükleyin

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhastApp nihayet PiP özelliğini kullanmaya başladı. WhatsApp PiP özelliği nedir derseniz? Resim içinde resim modu Android 8.0 Oreo ile birlikte sistemde yer almaya başladı. Sonrasın aralarında WhatsApp’ın de yer aldığı birçok uygulama bu gelişmeye destek vermeye başladı. Yani WhatsApp’ta YouTube ya da başka bir platformdan size gönderilen bir videoyu uygulama […]

 APK dosyası yükleyin

19.06.2019 - 19:31

Güncelleme : 19.06.2019 - 19:31

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhastApp nihayet PiP özelliğini kullanmaya başladı. WhatsApp PiP özelliği nedir derseniz? Resim içinde resim modu Android 8.0 Oreo ile birlikte sistemde yer almaya başladı. Sonrasın aralarında WhatsApp’ın de yer aldığı birçok uygulama bu gelişmeye destek vermeye başladı. Yani WhatsApp’ta YouTube ya da başka bir platformdan size gönderilen bir videoyu uygulama içerisinde gezinirken izleyebilmektesiniz.

WhatsApp’ın PiP özelliği şimdi resim içinde resim modu özelliğini daha ileriye götürüyor. Artık videoyu izlerken ana ekran tuşu ile uygulamadan çıkış yaptığınız da dahi videoyu izleyebileceksiniz. Yani WhastApp’tan gönderilen bir YouTube videosunu ana ekranda, menüde ya da bir başka uygulamada gezinirken de izlemeye devam edeceksiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın