Anti Aging Gençleşme – mayaestetik.com

Her insan genç ve formda görünmek ister. Ancak kimi zaman hatta neredeyse her zaman, bazı unsurlar kişinin yaşını ele verir. İşte bu unsurların başında ise yaşlanmanın izlerinden olan kırışıklıklar ve ciltteki lekeler gelir.

 Anti Aging Gençleşme – mayaestetik.com

28.04.2018 - 12:57

Güncelleme : 28.04.2018 - 12:57

Her insan genç ve formda görünmek ister. Ancak kimi zaman hatta neredeyse her zaman, bazı unsurlar kişinin yaşını ele verir. İşte bu unsurların başında ise yaşlanmanın izlerinden olan kırışıklıklar ve ciltteki lekeler gelir. Şüphesiz ki her ikisinden de kurtulmak kısa ya da uzun vadede pek tabii mümkündür. Lakin asıl önem kazanan husus, bu gibi faktörlerden kurtulmaya yönelik uygulamaların kim tarafından ve ne şekilde icra edileceğidir. İşte tam olarak bu sebepten dolayı muhakkak deneyimli ve kendisini üstün becerileri ile kanıtlamayı başarmış birileri ile çalışmak lazımdır. Şüphesiz bu bir kurumsal merkez olur ise çok daha güvenilir ve şeffaf bir hizmet alma fırsatı elde edilmiş olacaktır. Maya Estetik de tam olarak bu amaca hizmet etmek için vardır. Gerçekten en üstü değerin misafir memnuniyeti olmasına ek olarak sağlık ve hijyen de pek çok değerden önce gelmektedir.

Maya Estetik’te İstihdam Edilen Personel

Merkezimizde istihdam edilen personellerimizin istisna olmaksızın tamamı alanında kendisini uzun zaman evvel kanıtlamış uzmanlardır. Her biri insan vücudunu ve anatomiyi avucunun içi gibi bilmek ile beraber her daim bireylerin sağlığı için en doğrusunu yapmaktan şaşmayacak olan kimselerdir. Aynı zamanda hijyen yönünden de Maya Estetik daima emsallerinden bir adım öndedir. Zira başarılı hizmetinin ve koşulsuz şartsız memnuniyetin asıl kaynağı hijyen ve sağlık koşullarına gösterilen azami önemdir.

Bu Bağlamda Uygulanmakta Olan Yöntemler

Maya Estetik merkezinde Anti-Aging gençleşme faaliyetleri kapsamında uygulanmakta olan üç ayrı metot mevcuttur. Bunlardan ilki, botoks ile kırışıklık gidermedir. Bu sayede yılların yaşanmışlığını da simgeleyen kırışıklıklardan kısa sürede kurtulmak mümkün olacaktır. Bir diğeri ise göz altı ışık dolgusudur. Nihayetinde yüz ve dudak dolgusunun uygulanması suretiyle de bu başarılı sürecin son metodu ifade edilebilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın