Antalya Rent a Car

Antalya Rent a Car Antalya ve çevresindeki doğal güzellikleri kısa sürede gezebilmek için en iyi yöntem kuşkusuz rent a car seçenekleridir. Bu konuda uzman olan Antalya rent a car, tatilde doyasıya gezmeniz için lüks araçları hizmetinize sunuyor. Sitede bulunan lüks araç filosunu tek tek inceleyebilirsiniz. İstediğiniz aracı, adresinize isteyebilirsiniz. Özellikle Antalya havaalanı (havalimanı) rent a […]

 Antalya Rent a Car

26.09.2019 - 19:27

Güncelleme : 26.09.2019 - 19:27

Antalya Rent a Car

Antalya ve çevresindeki doğal güzellikleri kısa sürede gezebilmek için en iyi yöntem kuşkusuz rent a car seçenekleridir. Bu konuda uzman olan Antalya rent a car, tatilde doyasıya gezmeniz için lüks araçları hizmetinize sunuyor. Sitede bulunan lüks araç filosunu tek tek inceleyebilirsiniz. İstediğiniz aracı, adresinize isteyebilirsiniz. Özellikle Antalya havaalanı (havalimanı) rent a car bu kategoride tercih edilmektedir. Uçaktan iner inmez, kiralık araçla tatile havalimanından başlayabilirsiniz. Bagaj özelliğine sahip klimalı lüks araçlarla tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Profesyonel Araç Kiralama

Araç kiralama konusunda deneyimli olan firma, sözleşme şartlarını da siteye eklemiş. Ayrıca sitenin giriş bölümünde, başvuru formu yer alıyor. Kiralama sözleşmesinde, kiralama yaşı 20’dir. İkinci şoför de aynı şekilde 20 yaşında olmalıdır. Lüks araç kiralayacaksanız 3 yıllık ehliyetli şoför olmanız gerekir. Ayrıca diğer kategorilerdeki araçları kullanmak için 2 yıllık şoför olmalısınız. Antalya araç kiralama, ayrıca scooter kiralama hizmeti de sunuyor.

Tatilinizi keyifli bir gezintiye dönüştürmenin en pratik yolu, lüks, konforlu ve aynı zamanda klimalı bir araç kiralamaktır. Uygun fiyat seçenekleriyle istediğiniz aracı hemen kiralayabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın