Ankara Parke

Parke çeşitleri, profesyonel çalışanları ve kaliteli hizmeti ile parke konusunda lider firmalar arasında yer alıyor. Çalışma prensibi, iş öncesi ve sonrası danışmanlık desteği sayesinde % 100 müşteri memnuniyeti sağlıyorlar. Zemin dekorasyonu konusunda oldukça profesyonel hizmet veren firma, piyasanın lider şirketleri arasında yer alıyor. Üstelik en uygun fiyatlarla anahtar teslimi iş yapıyorlar. İnşaat sektöründeki deneyimlerini, modern […]

 Ankara Parke

17.05.2019 - 15:31

Güncelleme : 17.05.2019 - 15:31

Parke çeşitleri, profesyonel çalışanları ve kaliteli hizmeti ile parke konusunda lider firmalar arasında yer alıyor. Çalışma prensibi, iş öncesi ve sonrası danışmanlık desteği sayesinde % 100 müşteri memnuniyeti sağlıyorlar. Zemin dekorasyonu konusunda oldukça profesyonel hizmet veren firma, piyasanın lider şirketleri arasında yer alıyor. Üstelik en uygun fiyatlarla anahtar teslimi iş yapıyorlar. İnşaat sektöründeki deneyimlerini, modern teknoloji ile birleştiren Ankara Parke İç Anadolu bölgesinde hizmet veriyor.

Floorpan

Showroom, mağaza, vitrin ve fuar alanlarında kolay ve hızlı monte edilebilen parke zemin için firma oldukça profesyonel faaliyet gösteriyor. Takılıp sökülebilen floorpan daha sonra tekrar monte edilebilmektedir. Tutkalsız monte edilebilen floorpan, lekelenme ve iz yapmaz. Kaliteli malzeme kullanan firmanın işçiliği de oldukça kaliteli. Özel kilit sistemine sahip zeminleri kesinlikle deforme olmadan uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Laminat Parke

Talaş ürünlerinin preslenmesiyle oluşturulan laminat parke konusunda en kaliteli hizmeti firmadan alabilirsiniz. Selülozik yapısı ile en kaliteli laminat parkeleri özenle sunuyor ve ustaca monte ediyorlar. Darbelere, çizilmelere karşı oldukça dayanıklı ürünler kullanan firmanın, laminat parkeleri sıvıya karşı da dirençlidir. Şişme, atma, küf ya da bozarma yapmaz.

Temizlik malzemelerine karşı dirayetli olan laminat parkelerin temizliği de son derece kolaydır. Güneş ışınlarından kolay kolay etkilenmeyen parkeler, rengini ilk günkü gibi korur. Firmaya ister hafta içi ister hafta sonu iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Hafta içi 8.00-20.00 arası, hafta sonu da 9.00-18.00 arası hizmet alabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın