Android Wifi Şifre Kırma Yöntemleri

Mobil cihaz kullanımı son yıllarda çok sayıda arttı ve sosyal medya uygulamalarının da kullanımı artmasının bu duruma çok büyük bir etkisi oldu. Bu süreçte en büyük sorun tarifenizdeki internetin yeterli olmaması oluyor, interneti biten kullanıcılar otomatik olarak yeni çözümler bulmaya ilerliyorlar ve bu alternatif çözümlerin başında wifi şifre kırma geliyor. Sizin için wifi modemlerin şifresini […]

 Android Wifi Şifre Kırma Yöntemleri

19.11.2019 - 11:16

Güncelleme : 19.11.2019 - 11:16

Mobil cihaz kullanımı son yıllarda çok sayıda arttı ve sosyal medya uygulamalarının da kullanımı artmasının bu duruma çok büyük bir etkisi oldu. Bu süreçte en büyük sorun tarifenizdeki internetin yeterli olmaması oluyor, interneti biten kullanıcılar otomatik olarak yeni çözümler bulmaya ilerliyorlar ve bu alternatif çözümlerin başında wifi şifre kırma geliyor. Sizin için wifi modemlerin şifresini kırarak bedava internet kullanabileceğiniz yöntemleri listeledik. Şifre kombinasyonuna göre değil wps özelliğini kullanarak modemleri kıran Dumpper programı sayesinde artık yediden yetmişe bir çok kişi kullanabilir ve şifre kırabilirsiniz.

Mobil Wifi Kırıcı Program Kullanımı!.

Yüzlerce alternatifi bulunan wifi kırıcıların özellikle mobil sürümlerini Google Play üzerinden kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Özellikle AndroDumpper ile bir çok modemin şifresini kırabilirsiniz. Windows sürümünün 2015 yılından beridir desteği verilen Dumpper programı oldukça etkilidir. Programın kurulumu ve kullanımı hakkında detayları verdiğimiz adresten indirebilirsiniz. Dumpper indir ve hemen yakınınızdaki modemlerin şifresini kırmaya başlayın!.

Bu konuda daha fazla bilgi ve sorunlarınıza çözüm bulmak için Aktüel sitemizden bize ulaşabilirsiniz ilgili konular üzerine yorum yaparak destek alabilirsiniz!. Sitedeki teknoloji konuları size bilmediğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir çok konu hakkında destek verecektir. Bize ulaşmak için Aktüel’i ziyaret ediniz.