Android Pie güncellemesini denedik!

Samsung’un Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için yayınladığı Android Pie güncellemesini yükledik. İtalya ve Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere bazı ülkelerde yayınlandı. Bugün de güncelleme Türkiye için yayınlandı. Artık telefonunuza OTA ile güncellemeyi kablosuz olarak indirebilirsiniz. Eğer güncelleme telefonunuza gelmediyse, Türkiye için çıkan ROM’u buradaki Sammobile linkinden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz ROM’u Odin adlı program üzerinden, […]

 Android Pie güncellemesini denedik!

27.12.2018 - 18:06

Güncelleme : 27.12.2018 - 18:06

Samsung’un Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için yayınladığı Android Pie güncellemesini yükledik. İtalya ve Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere bazı ülkelerde yayınlandı. Bugün de güncelleme Türkiye için yayınlandı. Artık telefonunuza OTA ile güncellemeyi kablosuz olarak indirebilirsiniz.

Eğer güncelleme telefonunuza gelmediyse, Türkiye için çıkan ROM’u buradaki Sammobile linkinden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz ROM’u Odin adlı program üzerinden, telefonunuzu ses kısma tuşu, Bixby tuşu ve güç tuşuna aynı anda basarak Download moduna alıp, yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın