Android P güncellemesi ne zaman?

Nokia Android P | HDM Global bugüne kadar satışa sunmuş olduğu tüm Nokia modellerinin Android P‘ye güncelleneceğine dair kullanıcılara söz veren ve bazı modelleri için test sürecini başlatan sınırlı sayıdaki telefon üreticisinden birisi.Tüm Nokia modellerinin Android P’ye güncelleneceğine söz veren HMD Global testlere başladı. İşte Nokia Android P test programının detayları! Bu yılın üçüncü çeyreğinde […]

 Android P güncellemesi ne zaman?

01.07.2018 - 18:00

Güncelleme : 01.07.2018 - 18:00

Nokia Android P | HDM Global bugüne kadar satışa sunmuş olduğu tüm Nokia modellerinin Android P‘ye güncelleneceğine dair kullanıcılara söz veren ve bazı modelleri için test sürecini başlatan sınırlı sayıdaki telefon üreticisinden birisi.Tüm Nokia modellerinin Android P’ye güncelleneceğine söz veren HMD Global testlere başladı. İşte Nokia Android P test programının detayları!

Bu yılın üçüncü çeyreğinde kullanıma sunulması beklenilen Android P‘nin tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmediği için Nokia’nın, güncellemeleri ne zaman yayınlayacağını söyleyemiyoruz. Ancak, bu konuda ilginç bir açıklama geldi.Ortaya çıkan bir e-posta yazışmasında, Android P sorusuna yanıt veren Nokia Mobile Care, güncellemenin Ağustos ayında yayınlanacağını belirtiyor. Nokia 7 Plus, Pixel serisi ile birlikte Android P Beta sürecine dahil edilen sınırlı sayıdaki cihazdan birisi olduğu için güncellemeyi tüm Nokia modellerinden önce alacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın