Android Oyun ve Uygulama İndirme Platformu

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte her işimizi telefonlar üzerinde yapmaya başladık. Telefonlarda da gündelik işlerin yapılması kapsamında not alma, yazı yazma, video izleme, oyun oynama ve daha birçok...

 Android Oyun ve Uygulama İndirme Platformu

15.07.2018 - 14:07

Güncelleme : 15.07.2018 - 14:07

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte her işimizi telefonlar üzerinde yapmaya başladık. Telefonlarda da gündelik işlerin yapılması kapsamında not alma, yazı yazma, video izleme, oyun oynama ve daha birçok faaliyetin icra edilmesi için uygulamalar bulunmaktadır. Bu kapsamda özellikle android telefonlar için ihtiyaç duyulan birçok uygulamaya apkcell.net sitesi üzerinden ücretsiz olarak erişim sağlanabilmektedir.

Site Hakkında

Site kullanıcıların indirmek istediği uygulamalar hakkında android üzerinde nasıl çalıştığı ve nasıl kullanıldığı hakkında bilgi vererek kullanıcılara yardımcı bilgiler sunmaktadır. Site arama işlemlerini kolaylaştırmak için filtre seçeneği sunarak kullanıcıların zamandan kazanç sağlamasını ve farklı alternatifleri değerlendirmesini sağlamaktadır. Site apk indir imkânı sunduğu için başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan istenilen uygulama doğrudan indirilebilmektedir. Ayrıca uygulamalar full apk olarak indirilmektedir.

Site telefonda oyun oynamayı sevenler içinde birçok android oyun seçeneği sunmaktadır. İstenilen en güncel oyunlara android oyun indir sekmesi aracılığıyla erişim sağlanabilmektedir. Site kullanıcılarına en çok indirilen ve takip edilen oyunlar hakkında blog açarak bilgi sunmaktadır. Ayrıca sitede kullanıcıların tercihlerine göre hile apk erişimi de sağlanmaktadır.

https://apkcell.net/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın