Anadolu Yakası Franke Servisi

Kaliteli bir yaşam sürdürmek için, hiç şüphesiz ev eşyalarına ihtiyaç duyulur. Başlangıçta garanti kapsamına sahip olan aletler, zaman geçtikçe sıkıntı yaratmaya başlar.

 Anadolu Yakası Franke Servisi

12.04.2018 - 19:38

Güncelleme : 12.04.2018 - 19:38

Kaliteli bir yaşam sürdürmek için, hiç şüphesiz ev eşyalarına ihtiyaç duyulur. Başlangıçta garanti kapsamına sahip olan aletler, zaman geçtikçe sıkıntı yaratmaya başlar. Genel olarak yoğun kullanım ya da marka özelliklerinin yetersiz olması nedeniyle bozulan ya da arızalanan aletlerin tamir sürecinde birçok sorun yaşanır. Örneğin, değişmesi gereken parçaların maliyetleri yüksek olur ya da tamir edilse dahi aynı sorun kısa zaman sonra yeniden ortaya çıkar. Tüm bu sorunlarınıza istanbulfrankeservisi.org olarak uzman ve profesyonel ekibimizle kaliteli çözümlerle Franke servis hizmeti vereceğimizi garanti ediyoruz.

İstanbul Franke Servisi İle Nasıl İletişim Sağlarım?

İstanbulfrankeservisi.org İstanbul Franke servisi olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Anadolu yakasında klima, beyaz eşya, elektronik eşya ve klima gibi alet sorunlarına 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz ya da periyodik bakım yaptırabileceğiniz Franke servisi numarası 0216 469 34 35 şeklindedir. 0532 789 75 07 Whatsapp numarasından resimli sorunlarınızı iletebilirsiniz. Aynı zamanda istanbulfrankeservisi sitesi üzerinden de iletişim sağlayabilirsiniz. Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz noktalar, Cevizli, Küçükyalı, Ataşehir, Çengelköy, Bulgurlu, Çekmeköy, Kozyatağı, Altunizade, Acarkent ve Şile’dir.

https://istanbulfrankeservisi.org/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın