Amerika’dan Kolay Alışveriş

2015 yılında faaliyetlerine başlayan firma, Türk kullanıcılara dünyanın herhangi bir yerindeki, herhangi bir ürünü Amerikadan alışveriş sistemi ile ulaştırmayı amaç edinmiştir.

 Amerika’dan Kolay Alışveriş

23.07.2018 - 19:56

Güncelleme : 23.07.2018 - 19:56

2015 yılında faaliyetlerine başlayan firma, Türk kullanıcılara dünyanın herhangi bir yerindeki, herhangi bir ürünü Amerikadan alışveriş sistemi ile ulaştırmayı amaç edinmiştir. Gümrükleme konusunda uzman, satın alma konusunda uzman ekibiyle kullanıcılarını en kısa zamanda istedikleri ürüne kavuşturuyor. Siteye üye olmak ücretsiz. Çalışma prensibi , kullanıcının kendi aldığı ürünü siteye yönlendirmesiyle veya almak istediği ürünü siteye girmesiyle olmaktadır. Kredi kartına peşin veya taksitle ödeme imkanları, havale ve eft seçenekleri, paypal seçeneği ödeme imkanları arasındadır. Ancak paypal Türkiye çalışmalarındaki aksamalardan ötürü paypal seçeneği şu an kullanılamamakta.

Çalışma prensibi

Türk kullanıcılar, dünyanın her yerinden alışveriş yapamamakta. Örneğin, amazon Türkiye olmadığı için amazondan alışveriş yapma imkanı yok. Kullanıcılar tamamen ücretsiz bu sisteme kayıt olduktan sonra istediği yerdeki ürünü alabilme şansına kavuşurlar. Amazon, ebay gibi sitelerden alışveriş yapılabilmekte. Direk Türkiye’ye kargosu olmayan ürünler, Amerika’daki şirket merkezi üzerinden Türkiye’ye yönlendirilmektedir. Şirketin web sitesi https://www.amerikapaketim.com/ adresidir. Kullanıcılar bu web sitesine üye olarak hiç beklemeden alışveriş yapmaya başlayabilirler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın