Ameliyatsız Zayıflama

Ameliyatsız zayıflama yöntemlerinden faydalanmak istiyorsunuz fakat ne zaman nasıl bir destek almanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Veya kafanızda birçok soru oluştuğu için bu yöntemi denemeye bile karar veremediniz mi? O halde yöntem ve faydalarını gelin birlikte inceleyelim. Ameliyatsız zayıflama bir hekim ve diyetisyen eşliğinde uygulanan, günlük ne kadar ölçüde hangi türden beslenmemizi dengeleyen bir programdır. Kendi […]

 Ameliyatsız Zayıflama

29.05.2020 - 8:54

Güncelleme : 31.05.2020 - 8:55

Ameliyatsız zayıflama yöntemlerinden faydalanmak istiyorsunuz fakat ne zaman nasıl bir destek almanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Veya kafanızda birçok soru oluştuğu için bu yöntemi denemeye bile karar veremediniz mi? O halde yöntem ve faydalarını gelin birlikte inceleyelim.

Ameliyatsız zayıflama bir hekim ve diyetisyen eşliğinde uygulanan, günlük ne kadar ölçüde hangi türden beslenmemizi dengeleyen bir programdır. Kendi başımıza protein, karbonhidrat, yağ tüketimini dengeleyememekte ve buna bağlı olarak fazla kilo problemleri yaşamaktayız. Oysa ki profesyonel bir yardımla fazla kilolarımızdan biran önce kurtulabilir ve sağlıklı yaşamımıza kavuşabiliriz.

Diyet programı uygulanan her kişide ilk kilo ile son kilo arasında önemli farklılıklar oluştuğu açık ara fark ile uygulanmıştır. Ameliyatsız zayıflama yöntemi en doğal yöntem olup kilo verdiğiniz taktirde kaybedilen kiloları bir daha kolay kolay almazsınız.

Mide Balonu Şikayet

Mide balonu şikayet konusu nadir rastlanan bir problemdir. Peki mide balonu bir bireye nasıl uygulanır, ortalama kaç dakika sürer, işlem nasıl gerçekleşir ve daha birçok bilgiyi inceleyelim.

Mide balonu işlemi toplamda yaklaşık on ile onbeş dakika arasındaki bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşmektedir. Balon takıldıktan yaklaşık iki üç saat sonra bireyler uyanmakta ve dilediği zamanda taburcu olmaktadırlar. Mide balonu şikayet olarak neler sıralanabilir sorusu ise en çok meral edilenler arasındadır. Buna suale cevap olarak mide bulantısı, kramp, ağrı görülebilmektedir.