Amana Buzdolabı Servisi

Amana Buzdolabı Servisi firması, merkezi İstanbul'un Ataşehir ilçesinde bulunan bir teknik destek şirketidir. Temel amacı müşteri memnuniyeti olan amana servisi haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermektedir.

 Amana Buzdolabı Servisi

10.04.2018 - 13:33

Güncelleme : 10.04.2018 - 13:33

Amana Buzdolabı Servisi firması, merkezi İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunan bir teknik destek şirketidir. Temel amacı müşteri memnuniyeti olan amana servisi haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermektedir. Garantili hizmet veren Amana Servisi ile İstanbul bölgesinde buzdolabı bozulan herkes desteği bulacaktır. Ayriyeten firma Türk standartları yeterlilik belgesine de sahiptir.

Değişen parçalara firma tarafından 2 yıl garanti verilmektedir. Böylece orijinal yedek parçalarda bir problem oluşması durumunda şirket tarafından parçalar değiştirilecektir. Firma gün içinde 12:00’a kadar olan servis başvurularında aynı gün hizmet vermeye çalışmaktadır. Lakin yoğunluğa göre bu durum değişebilmektedir. Müşterilerin akıllarında soru kalması durumunda şirketi aramaları dahilinde akıllarındaki sorular cevap bulmaktadır.

Amana Servis Bölgeleri

Müşterilerine amana servis sunan firma İstanbul Anadolu Yakasında bulunan hemen hemen her ilçeye servis imkanı sunmaktadır.

Buzdolabı teknik servisi sunan İstanbul Amana servisi firmasının Anasolu yakasında servis sunduğu ilçeler şunlardır: Ataşehir, Beykoz, Kartal, Ümraniye, Pendik, Sultanbeyli, Şile. Avrupa Yakası’nda ise şu semtlere servis imkânı bulunmaktadır. Şişli, Güngören, Bebek, Ortaköy, Kâğıthane, Sarıyer.

https://istanbulamanaservisi.org/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın