Altay Bayındır’dan Uğurcan ve Muslera Açıklaması

Fenerbahçe’de gösterdiği performansla bu sezon adından söz ettiren Altay Bayındır; özel açıklamalara yer verdi. Fenerbahçe’nin başarısında oldukça etkili bir isim olan genç kaleci Altay; Süper Lig’in diğer kalecileri hakkında konuştu. Aynı zamanda da hakkında var olan transfer söylentilerine de açıklık getirdi. Fenerbahçe’nin 22 yaşındaki genç kalecisi Altay Bayındır; Tivibuspor kanalına açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarla takımını […]

 Altay Bayındır’dan Uğurcan ve Muslera Açıklaması

20.02.2021 - 19:14

Güncelleme : 20.02.2021 - 19:14

Fenerbahçe’de gösterdiği performansla bu sezon adından söz ettiren Altay Bayındır; özel açıklamalara yer verdi. Fenerbahçe’nin başarısında oldukça etkili bir isim olan genç kaleci Altay; Süper Lig’in diğer kalecileri hakkında konuştu. Aynı zamanda da hakkında var olan transfer söylentilerine de açıklık getirdi.

Fenerbahçe’nin 22 yaşındaki genç kalecisi Altay Bayındır; Tivibuspor kanalına açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarla takımını ve kendini değerlendiren genç file bekçisi; aynı zamanda da geleceğe dair söylemlere de yer verdi. Fenerbahçe’de yükselen form grafiğine de değinen Altay; önümüzdeki günlerdeki transfer durumuna dair de açıklık getirdi. bonus veren siteler  ve  en iyi deneme bonusu   için milanobet üyelik adresini  ziyaret etmenizi öneririz

Konsantrasyon Futbolda Çok Önemli

İlk olarak takımının genel performansını değerlendiren Altay, bu durumu konsantrasyona bağladı. Galibiyet aldıkları maçlarda herkes kadar kendinin de payının olduğunu dile getirdi. Önlerinde olan Göztepe maçına da diğer tüm karşılaşmalar gibi dikkatli ve titiz bir hazırlık içinde beklediklerini işaret etti.

Uğurcan Hakkında Açıklamalar

Trabzonspor’un genç kalecisi Uğurcan Çakır hakkında da kısa bir açıklamada bulunan Altay Bayındır; Uğurcan’ın çok iyi bir kaleci olduğunu ifade etti. Aynı zamanda da ülkemizde de en iyi kalecilerden bir tanesi olduğunu söyledi. Gelecek zamanlarda da aynı performansı göstermeye devam edeceğine dair dileklerde bulundu. Milli takımdan da kendisinin arkadaşı olduğunu söyleyerek; Uğurcan Çakır hakkındaki görüşlerini sonlandırdı.

Muslera’ya Övgü Dolu Sözler

Fernando Muslera’nın uzun yıllardan beridir ülkemizde hizmet veren biri olduğunu söyleyen Altay Bayındır; aynı zamanda da deneyimli kalecinin mütevazi kişiliğinin bulunduğunu söyledi. Takımlar arası rekabet ortamını bireysel hayatına Muslera’nın yansıtmadığını söyledi. Takımların arasındaki rekabeti özel hayatına taşıyan futbolcularla bu durumun daha da içinden çıkılmaz bir hal aldığını ifade eden Altay Bayındır; Muslera’nın bu durumu çok iyi bir şekilde kontrol ettiğini belirtti. Sakin kalması ve sadece sahada verdiği mücadelesiyle herkesin takdirini kazanan bir futbolcu olduğunu sözlerine ekledi.

Rüştü Reçber ve Volkan Demirel Açıklamaları

Kariyerinin geleceği hakkında da açıklamalar yapan genç file bekçisi; Fenerbahçe’nin geçmişinde olan Engin İpekoğlu, Rüştü Reçber ve Volkan Demirel gibi isimlerden sonra kaleyi devralmanın son derecede büyük bir sorumluluk olduğunu işaret etti. Kendi hedefinin en üst noktalarda olmak olduğunu belirterek; şu an o konuma fazlasıyla yaklaştığını söyledi. Fenerbahçe’nin oyuncusu olduğunu söyleyen Altay Bayındır; takımın çıkar ve hedefleri doğrultusunda hareket etmeye hazır olduğunu söyledi. Burada olmaktan fazlasıyla mutlu ve duygulu hissettiğini söyleyerek; bu takımın bir parçası gibi hissetmekten de mutlu olduğunu söyledi.

Altay Bayındır; ligin durumundan ve Fenerbahçe’nin performansından da son derecede memnun kaldığını ifade etti. Bu şekilde devam ederek; performanslarını sürdürmeleri durumunda şampiyon olmayı sezon sonunda başaracaklarını dile getirdi. Kendisinin de elinden geleni yaparak; bu seneyi şampiyon olarak tamamlayacaklarını belirtti.