Aliexpresspaketim ile Güvenilir ve Hızlı Alışveriş

Aliexpress ürünlerini aliexpresspaketim firması üzerinden almanız şartıyla daha uygun ve daha hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 Aliexpresspaketim ile Güvenilir ve Hızlı Alışveriş

24.07.2018 - 19:40

Güncelleme : 24.07.2018 - 19:40

Aliexpress ürünlerini aliexpresspaketim firması üzerinden almanız şartıyla daha uygun ve daha hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Aliexpress Türkiye firması olan bu şirket ürünleri direkt olarak Çin’deki firmasından temin ederek daha uygun fiyata ve daha hızlı bir kargo ile göndermektedir. Üye olunduğunda her hangi bir ek ücret veya ücretli üye olmanıza gerek yoktur. Direkt üye olarak beğendiğiniz ürünü bu site üzerinden satın alırsanız kargo işlemi daha güvenli ve hızlı olacaktır. Aliexpress ile anlaşması bulunan firma zaten buradan ek ücret aldığı için sizin ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca anlaşma gereği ürünleri %10’a kadar daha uygun fiyattan alabilirsiniz.

Hakkında Bazı Bilgiler

Ürünü firma sizin adınıza direkt olarak yerinden alır ve hızlı bir şekilde uygun fiyattan ev adresinize gönderir. Çalışma saatleri içerisinde telefon numarası veya e-posta ile iletişime geçerek her konu hakkında bilgi alma fırsatı vermektedir. Normal kargo işlemi 21 gün sürerken bu firma üzerinden aldığınızda 4 gün içinde kargonuz gelecektir.

https://www.aliexpresspaketim.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın