Alfa Omega World Movers’ın Hizmetleri

Alfaomegaworld.com Firma 20 yılı aşkın süredir kişilere uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veriyor. Taşımacılık sektöründeki varlığını kaliteli taşıma hizmetleri ile sağlıyor. Firma uluslararası taşımacılığın yanı sıra yurt içi taşımacılığında da profesyonel elemanları ile hizmet veriyor. Alfa Omega World Movers’ın Hizmetleri İlgili Haber Meteoroloji ‘den 11 il için sarı ve turuncu kodlu uyarı Alfa omega world […]

 Alfa Omega World Movers’ın Hizmetleri

22.10.2019 - 22:19

Güncelleme : 22.10.2019 - 22:19

Alfaomegaworld.com

Firma 20 yılı aşkın süredir kişilere uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veriyor. Taşımacılık sektöründeki varlığını kaliteli taşıma hizmetleri ile sağlıyor. Firma uluslararası taşımacılığın yanı sıra yurt içi taşımacılığında da profesyonel elemanları ile hizmet veriyor.

Alfa Omega World Movers’ın Hizmetleri

Alfa omega world movers olarak kişilerin taşımacılık alanındaki ihtiyaçlarını gidermek amacıyla çeşitli hizmetleri profesyonel olarak veriyor.

Firmanın verdiği hizmetler arasında şunlar bulunuyor;

  • Uluslararası nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Profesyonel paketleme
  • Hayvan nakliyesi
  • Ücretsiz ekspertiz
  • Eşya depolama
  • Araç nakliyesi

Firma bu taşımacılık işlemlerini kişilerin istedikleri mesafeye en kaliteli şekilde taşımak için çalışıyor. Tüm bu hizmetleri alanında deneyimli personelleri ile birlikte bakımlarının tam olduğu nakliye araçları ile yapıyor.

Ofis Taşımacılığı

Firma müşterilerine uygun fiyat seçenekleri ile ofis taşımacılığı hizmeti veriyor. Bu hizmetten ofisini başka bir şehre ya da semte taşımak isteyenler yararlanabiliyor. Firma olarak ofis taşımacılığı talebi aldıklarında ofise giderek eşyaların keşfini gerçekleştiriyorlar.

Daha sonra eşyaların taşınma sırasında zarar görmeyecek şekilde kolilere koyulmasın ve paketlenmesini sağlıyorlar. Ofislerdeki eşyalar genelde değerli ve kırılmaması gereken eşyalar oldukları için ekstra özen gösteriyorlar.

Ofislerdeki eşyaların parçalar halinde götürülmesi gerekirse sökme işlemlerini de firma olarak gerçekleştiriyorlar. Ardında da kaliteli bir şekilde ofisin yeni adresine taşınmasını sağlıyorlar. Eğer parçaladıkları eşyalar varsa onların tekrar monte edilmesini sağlayarak kişilere ofislerini yeni haliyle teslim ediyorlar.

Eşya Depolama

Firma eşyaların taşınmasının yanı sıra eşya depolama hizmetini de müşterileri için veriyor. kişilerin yeni taşındıkları alanlara sığmayan eşyaları olduğunda firmanın güvenli depolarında eşyalar istenilen süre boyunca depolanıyor. Aynı şekilde artık kullanılmayan ve atmaya kıyılamayan eşyaların da firma depolarında kalmaları sağlanabiliyor. Kişilerin bu hizmetten yararlanmak için alfa Omega World firması ile iletişime geçmesi yeterli oluyor. Sonrasında da eşyalar güvenle depolarda saklanıyor. Firma aynı zamanda müşterileri için depolama hizmetini uygun fiyatlarla yapıyor. Eşyalar müşterilerin istedikleri süre boyunca firma depolarında tutuluyor.

Ücretsiz Ekspertiz

Alfa Omega World taşımacılık firması kişilerin ihtiyaçlarına göre taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce eşyaların keşfi için müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor. firmaya bağlı ekspertiz elemanları taşınacak eşyaları tespit ederek taşıma planlaması yapıyor. Eşyaların listesi çıkarıldıktan sonra zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi için ekiplere yönlendirme yapıyor. Tüm işlemler tamamlandığında da fiyatlandırma aşamasına geçiliyor. Ekspertiz işlemi sonrası paketlemesi yapılan eşyalar kırılmadan yeni adreslerine taşınıyor. Kişiler ücretleri eşyalar yeni adreslerine iletildikten sonra yapıyorlar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın