AK Parti’de Toplu İstifa Şoku!

Fethullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz gecesi düzenlediği darbe girişiminin ardından kamu kurumlarında başlayan temizlik AK Parti’ye de sıçradı. AK Parti’nin Dalaman İlçe Teşkilatı merkezden gelen talimat üzerine, merkezin işini kolaylaştırmak için topluca istifa etti. Genel Merkez’in FETÖ üyelerinin tespit edilsin talimatı üzerine toplu istifa eden ilçe teşkilatının istifa eden başkanı Mehmet Orhan, internette teşkilatın paralel […]

 AK Parti’de Toplu İstifa Şoku!

26.07.2016 - 18:25

Güncelleme : 26.07.2016 - 18:25

Fethullahçı Terör Örgütü’nün 15 Temmuz gecesi düzenlediği darbe girişiminin ardından kamu kurumlarında başlayan temizlik AK Parti’ye de sıçradı.

AK Parti’nin Dalaman İlçe Teşkilatı merkezden gelen talimat üzerine, merkezin işini kolaylaştırmak için topluca istifa etti. Genel Merkez’in FETÖ üyelerinin tespit edilsin talimatı üzerine toplu istifa eden ilçe teşkilatının istifa eden başkanı Mehmet Orhan, internette teşkilatın paralel yuvası olduğu dedikoduları çıktığını ve genel merkezin de paralel üyeleri bulunsun talimatı verdiğini söyledi. Temizlik toptan yapılsın diyerek istifa ettiklerini belirten Orhan, daha sonra görev verilirse yeni yönetimi oluşturmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Bakanlıklar da ve alt kademelerde başlayan FETÖ üyesi personelin görevden uzaklaştırılması ve gözaltına alınması işlemleri tüm hızıyla sürerken, parti teşkilatlarında da başlayan çalışmalar sonucunda önümüzdeki günlerde çok sayıda kişinin istifa etmesi bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın