Ahşap ambalajlar ihracata dolaylı katkı sağlar

Ahşap ambalajlar ülkemizde özellikle lojistik sektöründe faaliyet yürüten ya da ağır sanayi işleri ile ilgilenen kuruluşlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ahşap ambalajlar ihracat sektöründe de ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Çünkü ülkemizden başka ülkelere ihraç edilen ürünlerin sağlam eksiksiz ve düzgün bir biçimde müşterilere ulaştırılabilmesi için ambalajlama sistemlerinin kusursuz olmaları gerekmektedir. Akasya Ahşap ülkemizde […]

 Ahşap ambalajlar ihracata dolaylı katkı sağlar

08.07.2021 - 10:09

Güncelleme : 08.07.2021 - 10:09

Ahşap ambalajlar ülkemizde özellikle lojistik sektöründe faaliyet yürüten ya da ağır sanayi işleri ile ilgilenen kuruluşlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ahşap ambalajlar ihracat sektöründe de ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Çünkü ülkemizden başka ülkelere ihraç edilen ürünlerin sağlam eksiksiz ve düzgün bir biçimde müşterilere ulaştırılabilmesi için ambalajlama sistemlerinin kusursuz olmaları gerekmektedir. Akasya Ahşap ülkemizde ahşap ambalaj sektöründe faaliyet yürüten lider kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Akasya Ahşap birkaç kişiden oluşan kadrosunu müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığı çalışmalar ve ahşaba olan aşkıyla genişletmiş ve günümüzde ülkemizin dört bir yanında fabrikaları olan bir firma olmayı başarmıştır. Akasya Ahşap bu başarısını ahşaba olan tutkusuna ve ülkesine olan saygısına borçludur.

Akasya Ahşap büyümeye devam ediyor

Tek bir kuruluş ve küçük bir çalışma ekibi ile faaliyetlerine başlayan Akasya Ahşap günümüzde birden fazla fabrikaya sahip olan ve ülkemizin farklı noktalarında üretim işlemlerini gerçekleştiren bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Akasya Ahşap bu iş ve işlemlerini gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ham maddeleri kullanarak ve müşterilerinin siparişlerini zamanında teslim ederek sürekli büyüyen bir ivme kazanmayı başarmıştır. Bu nedenle Akasya Ahşap Türk Hava Yolları başta olmak üzere ülkemizin lider kuruluşları tarafından tercih edilmektedir. Firmanın çok etkin ve verimli bir web sitesi de mevcuttur.

Kaynak   https://www.ahsapambalajakasya.com