Ahmet Çalık’ta Evrak Krizi

Galatasaray'ın genç stoperlerinden Ahmet Çalık transfer döneminin kapanmasına kısa bir süre kala İspanya la liga takımlarında Malaga futbol kulübü ile görüşmelere başlamış ve anlaşma sağlamıştı.

 Ahmet Çalık’ta Evrak Krizi

03.02.2018 - 19:20

Güncelleme : 03.02.2018 - 19:20

Galatasaray’ın genç stoperlerinden Ahmet Çalık transfer döneminin kapanmasına kısa bir süre kala İspanya la liga takımlarında Malaga futbol kulübü ile görüşmelere başlamış ve anlaşma sağlamıştı. Malaga kulübü ile Galatasaray yönetimi de anlaşmış ve transfer için artık gerekli evrakların hazırlanması süreci kalmıştı. Ancak Malaga kulübü gerekli evrakları eterli süre içinde tamamlayamadı ve Ahmet Çalık transferi gerçekleşemedi. Son dakika da evrak krizi nedeni ile gerçekleşmeyen transferden sonra Ahmet Çalık büyük hayal kırıklığı yaşayarak sarı kırmızılı takımın kampına katılmak zorunda kaldı. Takımda 4. stoper durumunda bulunan Ahmet Çalık geçen sene Gençlerbirliği spor kulübünden sarı kırmızılı takıma transfer edilmişti. Geçtiğimiz sezon başarılı maçlar çıkaran genç stoper bu sene ise istediği şansı yakalayamadı.

Galatasaray’da Evrak Krizi Hep Yaşanıyor

Bilindiği gibi sarı kırmızılı takım geçen sezon başında da evrak krizi yaşamış, transfer görüşmelerini tamamladığı Grosskreutz ‘a resmi sözleşme imzalatmasına rağmen gerekli evrakları UEFA’ya bildiremediği için yıldız futbolcudan yarım sezon yararlanamamıştı. Bu transfer döneminde yaşanan Ahmet Çalık gelişmesi de geçtiğimiz sezon yaşanan olayı hatırlattı.

Haberle ilgili detayları Kalebet sitesinden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın