Ağustos Ayının En İyi 3 Android Uygulaması

Google’un ürettiği ve akıllı telefon pazarında çığır açan Android işletim sistemi, akıllı telefonların vazgeçemediği işletim sistemi olmaya devam ediyor. Bu kadar çok kullanılınca haliyle android uygulamalarda da çok büyük bir artış oldu. Sürekli yeni uygulama yüklenen Android Market Google Play‘den geçen ayın en çok sevilen uygulamalarını sizler için inceledik. Snap me up Son ayların vazgeçilmez […]

 Ağustos Ayının En İyi 3 Android Uygulaması

02.09.2015 - 11:14

Güncelleme : 02.09.2015 - 11:14

Google’un ürettiği ve akıllı telefon pazarında çığır açan Android işletim sistemi, akıllı telefonların vazgeçemediği işletim sistemi olmaya devam ediyor. Bu kadar çok kullanılınca haliyle android uygulamalarda da çok büyük bir artış oldu. Sürekli yeni uygulama yüklenen Android Market Google Play‘den geçen ayın en çok sevilen uygulamalarını sizler için inceledik.

Snap me up

Son ayların vazgeçilmez çılgınlığı selfie için üretilmiş, farklı ve çok işlevli bir uygulama. Sabah uyanmak için alarmınızı bu uygulama üzerinden kuruyorsunuz ve siz sabah selfiesi çekene kadar alarm susmak bilmiyor. Farklı bir deneyim için bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Periscope

Şüphesiz son günlerin en çok parlayan uygulamalarından biri olmayı kısa sürede başaran Periscope, canlı yayın konusunda yeni bir çığır açtı diyebiliriz. iOS işletim sistemi için önce çıkan Periscope geçtiğimiz aylarda Android için de hizmet vermeye başladı. Bu uygulama ile takipçilerinize canlı yayın yapabilirsiniz.

Mistaken

Akıllı telefonlar ile hayatımıza giren fotoğraf paylaşma çılgınlığının bu da farklı bir boyutu diyebiliriz. Mistaken uygulamasını kullanarak fotoğrafınızı çekiyorsunuz; fakat çektiğiniz o fotoğrafı bir daha göremiyorsunuz. Siz fotoğrafı paylaştığınız an uygulama size kendi fotoğrafınız yerine aynı anda fotoğraf çeken başka birinin fotoğrafını gösteriyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın