Adı Gibi Bomba: AZİDE Kimdir | Dj Dünyası Sallanıyor

Güzelliği ile çok konuşulan Djane AZİDE müzikleri ile de çok konuşulacak gözüküyor. 22 Eylül akşamında İstanbul’da özel bir yatta ünlü isimlere konser vererek kariyerinde hızlı bir yükselişe geçecek olan  AZİDE’yi takipçileri merakla bekliyor. Sempatik ve neşeli tavırları ile magazin dünyasının bir hayli ilgisini çeken güzel sanatçı son günlerin göz bebeği ünlülerden. Azide yani patlamaya hazır […]

 Adı Gibi Bomba: AZİDE Kimdir | Dj Dünyası Sallanıyor

21.09.2019 - 15:27

Güncelleme : 21.09.2019 - 15:27

Güzelliği ile çok konuşulan Djane AZİDE müzikleri ile de çok konuşulacak gözüküyor. 22 Eylül akşamında İstanbul’da özel bir yatta ünlü isimlere konser vererek kariyerinde hızlı bir yükselişe geçecek olan  AZİDE’yi takipçileri merakla bekliyor. Sempatik ve neşeli tavırları ile magazin dünyasının bir hayli ilgisini çeken güzel sanatçı son günlerin göz bebeği ünlülerden.

Azide yani patlamaya hazır bir bomba anlamına gelen manası ile de aslında hem rakiplerine hem de sevenlerine mesaj vermiş bulunuyor. Hızlı bir yükselişe geçen sanatçı bu yükselişini bir olgunluk ile karşılamakta. Şımarık tavırların aksine kendinden emim ve güçlü bir kadın rolü çizmektedir.

Müziğe aşık olduğunu iddaa eden ve müziksiz ASLA  Yapamam diyen DJane AZİDE 22 Eylül gecesinde tüm takipçi ve dinleyicilerine gerçek müziğin nasıl yapıldığını göstereceğini söyledi. Yaptığı instagram paylaşımları takipçileri tarafından an be an takip edilen Azide hakkındaki yeni haberler için bizi takipte kalın.

İnstgram: djazide

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın