Abdülsamet Gödeoğlu Ne Eğitimi Aldı?

Abdülsamet Gödeoğlu Ne Eğitimi Aldı? Abdülsamet Gödeoğlu sinema sektöründe çalışmak isteyen genç isimlerden birisidir. Kendisinin yıldızının parlak olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kahramanmaraş ilinde dünyaya gelen genç adam küçük yaşlardan itibaren sinemaya büyük ilgi duydu. Kendisi liseden mezun olduktan sonra girdiği üniversite sınavının ardından çeşitli nedenlere bağlı olarak mezuna kaldı. Sonrasında ise yurtdışına gitme kararı aldı […]

 Abdülsamet Gödeoğlu Ne Eğitimi Aldı?

20.12.2021 - 18:31

Güncelleme : 20.12.2021 - 18:31

Abdülsamet Gödeoğlu Ne Eğitimi Aldı?

Abdülsamet Gödeoğlu sinema sektöründe çalışmak isteyen genç isimlerden birisidir. Kendisinin yıldızının parlak olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kahramanmaraş ilinde dünyaya gelen genç adam küçük yaşlardan itibaren sinemaya büyük ilgi duydu. Kendisi liseden mezun olduktan sonra girdiği üniversite sınavının ardından çeşitli nedenlere bağlı olarak mezuna kaldı.

Sonrasında ise yurtdışına gitme kararı aldı ve yurtdışında mimarlık bölümüne başladı. Ancak aradığı heyecanı bu bölümde bulamamasının ardından çocukluk hayalini gerçekleştirmeye ve başarılı bir sinemacı olmaya karar verdi.

Gödeoğlu bu kararından sonra direkt olarak Türkiye’ye geldi ve Beykent Üniversitesi’nde radyo televizyon ve sinema bölümüne kayıt yaptırdı. Kendisinin bu hareketi, sinemacı olma yolunda attığı ilk adım olarak gösterilebilir.

Gödeoğlu’nun Çocukluk Hayali Sinemacılık

 

Gödeoğlu, sinemacı olmayı çocukluk yıllarından beri istiyordu. Ancak ilk başlarda bunu yapmaya cesaret edemedi. Daha sonra hayallerinden vazgeçmeyerek ani bir kararla istediği yolda ilerlemeye başladı. Eğitim sürecinde karşısına çıkan bütün görevleri üşenmeden yerine getiren genç adam bu sayede kendisini en iyi şekilde geliştireceğini ifade ediyor.

Şu anda birden fazla kısa film çekmiştir. Çektiği kısa filmler ise genel olarak beğenilmiştir. Bunun yanı sıra aklında olan projeleri gerçekleştirmek için çalışmalarına da devam ediyor. Sinema sektörüne emin adımlar ile girmek isteyen Abdülsamet Gödeoğlu, ASG imajını sektöre en iyi şekilde yansıtmak istiyor.

İnstagram =sametgodeoglu