A101 Aktüel Bu Hafta Çok Uygun Teknolojiyle Karşınızda

Türkiye’de bulunan 7 binden fazla marketi ile vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan ve ekonomik fiyatlı ürünleriyle aile bütçesine destek olan ünlü Marketler Zinciri A101, dönem dönem yaptığı teknoloji ürünleri kampanyası ile de dikkat çekiyor. Bu hafta ünlü marketler zincirinde yine bir cep telefonunda kampanya ve indirim var. Daha önce de Xioami markasının cep telefonlarına oldukça uygun fiyata […]

 A101 Aktüel Bu Hafta Çok Uygun Teknolojiyle Karşınızda

02.07.2018 - 19:20

Güncelleme : 02.07.2018 - 19:20

Türkiye’de bulunan 7 binden fazla marketi ile vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan ve ekonomik fiyatlı ürünleriyle aile bütçesine destek olan ünlü Marketler Zinciri A101, dönem dönem yaptığı teknoloji ürünleri kampanyası ile de dikkat çekiyor. Bu hafta ünlü marketler zincirinde yine bir cep telefonunda kampanya ve indirim var. Daha önce de Xioami markasının cep telefonlarına oldukça uygun fiyata satışa sunan A101 market bir defa daha Xioami Redmi Note 5A Prime Cep Telefonu modelinin Global versiyonunu oldukça uygun fiyata satışa sunacak.

Ekonomik ve Kaliteli alışveriş denilince ilk akla gelen adreslerden biri olan A101, özellikle ünlü markaların cep telefonlarında yaptığı uygun fiyatlı satışları ile dikkat çekmeye devam ediyor. A101 marketler zincirinde daha önce Samsung ve Apple gibi markaların ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunulmuştu. Yine Çin markası olan ve son yıllarda oldukça yükselişe geçen bir marka haline gelen Xioami markasının cep telefonları da ünlü marketler zincirinde piyasa değerinin çok altında satışa sunuluyor. Birkaç hafta yine önce yine benzer bir kampanya yapan A101 market Şimdi de Xioami Redmi Note 5A Prime Cep Telefonunu oldukça uygun fiyata satacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın