8 TB Sanal Sunucu Ücretleri

8 TB Sanal Sunucu Ücretleri Çok daha fazla kişiye eş zamanlı olarak hizmet verebilmek, binlerce kişinin web sitenizde dolaşmasını sağlayabilmek için 8 TB trafik hacimli paketlere yönelebilirsiniz. Bu paketle birlikte sanal sunucuda size çok daha büyük bir alan ayrılmış olacak, ayrıca direkt olarak 24 GB RAM olanağı sayesinde kullanım problemleri ortadan kaldırılacaktır. Siteye erişim, işlem […]

 8 TB Sanal Sunucu Ücretleri

13.09.2019 - 12:50

Güncelleme : 13.09.2019 - 12:50

8 TB Sanal Sunucu Ücretleri

Çok daha fazla kişiye eş zamanlı olarak hizmet verebilmek, binlerce kişinin web sitenizde dolaşmasını sağlayabilmek için 8 TB trafik hacimli paketlere yönelebilirsiniz. Bu paketle birlikte sanal sunucuda size çok daha büyük bir alan ayrılmış olacak, ayrıca direkt olarak 24 GB RAM olanağı sayesinde kullanım problemleri ortadan kaldırılacaktır.

Siteye erişim, işlem yapılması ve veri kontrolleriyle ilgili sorun yaşanmaması ve uzun vadeli olarak sitenin kullanılabilir olması için özel olarak paket seçebilirsiniz. Günlük trafiği 100 kişi olan bir web sitesiyle, 1 milyon kişi olan web sitesi arasında paket seçilirken dikkat edilmesi gereken VDS farkları bulunur.

Sanal Sunucu Ücretleri

Trafiğe özel olarak web siteniz için sanal sunucu temin ederken direkt olarak 1 TB ile 8 TB arasında değişiklik gösteren ürünlerden birine yönelebilirsiniz. Bu ürünlerin aylık veya yıllık olacak şekilde ödeme detaylarını öğrenebilir ve hizmet alabilirsiniz. Sanal sunucular için ödemeler Dolar veya Türk Lirası kurları üzerinden yapılabilirken, aylık ücretlerin yanı sıra yıllık olarak çok daha avantajlı fiyatlardan taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Türkiye’de VDS Hizmeti

Düşük maliyetlerle sunucu başvurusunda bulunmak için uzun yıllardır sektörde çalışmalarını sürdüren kurumlarla iletişime geçebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca destek alabileceğiniz, hizmet sürecine dair merak ettiklerinizi anında cevaplandırabilecek kurumlar, web siteniz için en kullanışlı VDS sağlayıcısı olacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın