İzmir Psikolog Hizmetleri İzmir Psikolog hizmetleri olarak yaşadığınız psikolojik sorunlara çözümler üreten uzman kadromuz ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Yaşadığımız çağda, bir çok psikolojik rahatsızlık bulunmaktadır. Bu rahatsızlıklar ile ne zaman karşılaşacağımız belli olmayabilir. Hayat uzun bir maratondur ve bu maratonda neler yaşayacağımızı bilemeyiz.  Bireysel  ve aile terapi seanslarımız ile sizlere yardımcı oluyoruz. İzmir Psikolog hizmetleri […]

06.06.2018 - 14:07

Güncelleme : 06.06.2018 - 14:07

İzmir Psikolog Hizmetleri

İzmir Psikolog hizmetleri olarak yaşadığınız psikolojik sorunlara çözümler üreten uzman kadromuz ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Yaşadığımız çağda, bir çok psikolojik rahatsızlık bulunmaktadır. Bu rahatsızlıklar ile ne zaman karşılaşacağımız belli olmayabilir. Hayat uzun bir maratondur ve bu maratonda neler yaşayacağımızı bilemeyiz.  Bireysel  ve aile terapi seanslarımız ile sizlere yardımcı oluyoruz.

İzmir Psikolog hizmetleri ile, yaşadığınız rahatsızlıklar konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Depresyon, Anksiyete, psikozlar ve bir çok ruhsal hastalık konusunda uzman psikolog ekibimiz ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. İlk olarak sizden bir test doldurmanızı istiyoruz. Devamında testin sonuçlarına göre bir tedavi yöntemi belirliyoruz. Uzman ekibimiz ile her zaman sizlerin daha iyi olmasını amaçlamaktayız.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın