5 ceset bulundu yeni bir tarikat baş gösterdi

Bavyera’da bir otel odasında bulunan 3 ceset ve ardından olayın takip edilmesi sonucu bulunan 2 ceset, bir anda tüm Dünya’nın gündemine oturdu. İlk olarakTorsten W. isimli bir adam ile iki kadının cesetlerinin bulunmasının ardından üç kişinin ölümlerinin arkasında, Ortaçağ adetlerini uygulayan tarikat benzeri oluşum bulunduğu ihtimali üzerinde duruluyor. Tarikatın lideri olduğu düşünülen 53 yaşındaki Torsten […]

 5 ceset bulundu yeni bir tarikat baş gösterdi

16.05.2019 - 18:09

Güncelleme : 16.05.2019 - 18:09

Bavyera’da bir otel odasında bulunan 3 ceset ve ardından olayın takip edilmesi sonucu bulunan 2 ceset, bir anda tüm Dünya’nın gündemine oturdu. İlk olarakTorsten W. isimli bir adam ile iki kadının cesetlerinin bulunmasının ardından üç kişinin ölümlerinin arkasında, Ortaçağ adetlerini uygulayan tarikat benzeri oluşum bulunduğu ihtimali üzerinde duruluyor.


Tarikatın lideri olduğu düşünülen 53 yaşındaki Torsten W. ile 33 yaşındaki Kerstin E. isimli kadın, arbalet oklarıyla öldürülmüşlerdi ve odadaki yatakta el ele yatıyorlardı. Aynı odadaki bir diğer cansız beden ise Farina C. isimli kadına aitti. Farina C. ise boynundan okla vurulmuştu.


Ayrıca otel odasında tarikatın lideri olduğu düşünülen Torsten W. ve Kerstin E.’nin vasiyetleri de bulundu. Herkes bu olayın aydınlatılmasını merakla beklerken Alman polisinin ilk değerlendirmelerine göre Farina C. isimli kadın, istekleri doğrultusunda yataktaki çifti öldürdükten sonra intihar etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın