32 TL’lik Steam oyunu

Çoklu oyuncu bir gizlilik oyunu olan Murderous Pursuits, oyuncular tarafından pek olumlu not almasa da, eğlenceli oyun yapısıyla ön plana çıkmayı başarıyor. 29 Ekim Pazartesi saat 20:00‘a kadar tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyun için elinizi çabuk tutmanızda yarar var. Yakın tarihte çıkışı gerçekleştiren yapım, Assassin’s Creed Brotherhood’da yer alan çoklu oyuncu modu ile oldukça […]

 32 TL’lik Steam oyunu

29.10.2018 - 15:47

Güncelleme : 29.10.2018 - 15:47

Çoklu oyuncu bir gizlilik oyunu olan Murderous Pursuits, oyuncular tarafından pek olumlu not almasa da, eğlenceli oyun yapısıyla ön plana çıkmayı başarıyor. 29 Ekim Pazartesi saat 20:00‘a kadar tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyun için elinizi çabuk tutmanızda yarar var.

Yakın tarihte çıkışı gerçekleştiren yapım, Assassin’s Creed Brotherhood’da yer alan çoklu oyuncu modu ile oldukça benzerlik gösterdiğini belirtelim. Ana hedefinizin gizlilik olduğu Murderous Pursuits ile arkadaşlarınızla da birbirinden eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz.

Gizlilik temalı oyunu buraya tıklayarak, Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 2 günlüğüne tamamen ücretsiz hale getirilen oyuna sahip olmak için tek yapmanız gereken ise, vermiş olduğumuz linke tıklayarak Steam hesabınıza giriş yapmak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın