25 Mart’ta Netflix’e rakip olacak

Apple’ın Netflix’e rakip olabilecek yeni TV ve video abonelik servisini tanıtması beklenen özel etkinliği resmiyet kazandı. Şirketin 25 Mart’ta gerçekleştirileceği etkinlikle ilgili resmi duyuru daveti de ortaya çıktı. Apple’ın “Şov zamanı” sözleriyle yaptığı davete göre 25 Mart’taki etkinlik, şirketin merkezine ev sahipliği yapan Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da yapılacak. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan etkinlikte, […]

 25 Mart’ta Netflix’e rakip olacak

12.03.2019 - 11:27

Güncelleme : 12.03.2019 - 11:27

Apple’ın Netflix’e rakip olabilecek yeni TV ve video abonelik servisini tanıtması beklenen özel etkinliği resmiyet kazandı. Şirketin 25 Mart’ta gerçekleştirileceği etkinlikle ilgili resmi duyuru daveti de ortaya çıktı.

Apple’ın “Şov zamanı” sözleriyle yaptığı davete göre 25 Mart’taki etkinlik, şirketin merkezine ev sahipliği yapan Cupertino’daki Steve Jobs Theater’da yapılacak. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan etkinlikte, Apple’ın yeni TV ve eğlence servisinin tanıtılması bekleniyor.

UZUN YILLAR SONRA BİR İLK

Apple’ın bu yeni servisi, şirketin en son 2015 yılında kullanıma sunduğu Apple Music’ten sonraki ilk dijital servisi olacak.

Apple’ın daha önce ‘Şov zamanı’ (It’s show time) sloganını 2006 yılında tanıttığı Apple TV etkinliği öncesinde kullandığını da belirtelim.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın