2020 BMW 4 serisi

İç mekan tasarımı da görüntülenen yeni BMW 4 serisi bu konuda, yenilenen BMW 3 serisi ile büyük oranda benzerlik gösteriyor. McLaren Speedtail aklınızı başınızdan alacak! McLaren Speedtail aklınızı başınızdan alacak! McLaren sonunda merakla beklenilen ve 2020 yılında yollara çıkacak olan spor otomobil modelini duyurdu. İşte,tasarımı ile büyülen, McLaren Speedtail aklınızı başınızdan alacak!özellikleri ve fiyatı! Yeni […]

 2020 BMW 4 serisi

02.01.2019 - 14:22

Güncelleme : 02.01.2019 - 14:22

İç mekan tasarımı da görüntülenen yeni BMW 4 serisi bu konuda, yenilenen BMW 3 serisi ile büyük oranda benzerlik gösteriyor.

McLaren Speedtail aklınızı başınızdan alacak! McLaren Speedtail aklınızı başınızdan alacak!
McLaren sonunda merakla beklenilen ve 2020 yılında yollara çıkacak olan spor otomobil modelini duyurdu. İşte,tasarımı ile büyülen, McLaren Speedtail aklınızı başınızdan alacak!özellikleri ve fiyatı!

Yeni BMW 4 serisinin iç tasarımında, yenilenen BMW 3 serisine göre çok ufak tasarımsal detaylar haricinde, bir fark bulunmuyor.

Ağır kamuflajlı olarak görüntülenen BMW 4 serisinini tüm detayları belirgin bir şekilde ortada değil.

Fakat yine de yeni BMW 4 serisinin, yenilenen BMW 3 serisinin tasarım anlayışından çok uzaklaşılmadan tasarlandığını söylemek mümkün gibi gözüküyor.

Ayrıca yenilenen BMW 4 serisinde, BMW Z4′ten de tasarımsal izler görmek mümkün.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın