2019 mobil cihazlar için çıktı!

Bilgisayar sürümü piyasaya sürülürken, mobil cihazlar için de çıkacağı duyurulmuş olan Football Manager’in çıkışı tarihi, serinin hayranları tarafından merakla beklenmekteydi. Bir süredir ön siparişe açık şekilde mağazada bulunan oyun, bugün kullanıma açıldı. Football Manager Mobile ve Football Manager Touch adlı iki sürüm şeklinde mağazada bulunan oyunun fiyatı ise, Google Play üzerinde, Mobile versiyonu için 59.99₺ […]

 2019 mobil cihazlar için çıktı!

02.11.2018 - 18:58

Güncelleme : 02.11.2018 - 18:58

Bilgisayar sürümü piyasaya sürülürken, mobil cihazlar için de çıkacağı duyurulmuş olan Football Manager’in çıkışı tarihi, serinin hayranları tarafından merakla beklenmekteydi. Bir süredir ön siparişe açık şekilde mağazada bulunan oyun, bugün kullanıma açıldı.

Football Manager Mobile ve Football Manager Touch adlı iki sürüm şeklinde mağazada bulunan oyunun fiyatı ise, Google Play üzerinde, Mobile versiyonu için 59.99₺ olarak belirlenirken, Touch Versiyonu için 89.99₺ olarak belirlenmiş durumda. Peki, iki sürüm arasındaki fark ne?

Touch versiyonunun en büyük farklılığı, bilgisayarınız ve diğer cihazlarınızla senkronize şekilde çalışması. Zamanı kısıtlı kullanıcılar hedeflenerek oluşturulmuş sürüm ile, bilgisayar başında ayrılmak zorunda olduğunuzda, kaldığınız yerden mobil cihazınızda da devam edebilmenizi sağlıyor.

Football Manager hayranlarının en çok yakındığı bilgisayar başında uzun saatler geçirme problemi de bir nevi ortadan kalkmış oluyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın