2018 Ferace Modası

    Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilen birbirinden şık ve kullanışlı ferace modelleri oldukça büyük bir ilgi görmeye başladı. Hatta Ramazan ayının içinde olduğumuz şu günlerde tesettür kombinasyonuna giren ve iç ve dış giyimi oluşturan tüm parçalar tek ve ya takım halinde oldukça cazip indirim fırsatları ile hanımların beğenisine sunulmaktadır. […]

 2018 Ferace Modası

23.06.2018 - 17:16

Güncelleme : 23.06.2018 - 17:16

 

 

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilen birbirinden şık ve kullanışlı ferace modelleri oldukça büyük bir ilgi görmeye başladı. Hatta Ramazan ayının içinde olduğumuz şu günlerde tesettür kombinasyonuna giren ve iç ve dış giyimi oluşturan tüm parçalar tek ve ya takım halinde oldukça cazip indirim fırsatları ile hanımların beğenisine sunulmaktadır.

 

Feracede Yaz Modası

 

Bu yaz diğer yazlardan farklı olarak elbise ferace modelleri ön plana çıkıyor. İki ve ya tek rengin hakim olduğu elbise görünümlü ferace modelleri sizlerin de hoşuna gidecek. Yaz modasının güzel bir örneği de çıt çıtlı ferace modelleridir. Bunların güzel görünümünün yanında, pratik kullanım özelliği de başka güzel bir ayrıntısıdır. Palet kollu ferace modelleri ise kollarını kesimi ve süslemesi ile farklı bir güzellik yakalamaktadır.

 

Desenli feraceler ise gerek üretildiği kumaşın yapısı gerekse işleme özelliği ile göz doldurmaktadır. Bunların yanında nakış detaylı, kol detaylı, fermuar detaylı, yarasa kollu, taşlı, inci işlemeli ve ya yaka detaylı, belden ve ya kumaş kesiminden detaylı, içli dışlı takım şeklinde, düğme detaylı, belden ve ya etek kısımlarından detaylı gold işlemeli derken pek çok ürün bu çeşitliliğin içine girmektedir. Kapalı hanımların dış giyim nabzını elinde tutan önde gelen markalar tesettür modasının en güzel örneklerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

 

İstediğiniz Model ve İstediğiniz Beden Feraceler

 

Online kataloğunuzda bulunan ferace modelleri beden tablosu seçeneği sayesinde üzerinize uyum sağlamaması gibi bir sıkıntınız olmayacak. Ayrıca outlet seçeneği sayesinde %50 ve üzeri oranlarda indirime giren kaliteli ürünleri ekonomik bir şekilde temin edebilirsiniz. Sitenizin size sunduğu hizmetler ferace satışı ile de sınırlı kalmıyor. Tesettür giyime dair ne varsa, aynı anda sitenizde bulabilir hazır kombinasyonları görebilirsiniz. Günübirlik kampanyalardan yararlanarak alışverişinizden oldukça karlı çıkabilirsiniz.

 

Online sitenize üyelik oluşturarak teslim ve ödeme işlemlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Hizmetler oldukça çeşitlidir. Diyelim ki internette beğendiğiniz bir ferace modelini bitmişse üyeliğiniz sayesinde stoklara eklenmesi halinde haberdar olabilirsiniz. Hızlı ve güvenli alışverişin adresi profesyonel firmaların web satış hizmetleri sizin de alışveriş işlerinizi kolaylaştıracaktır.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın