2 PC için geliyor!

Her ne kadar Rockstar bu konuda tutumunu hep gizli tutsa da, inanılmaz bir sızıntı ile Red Dead Redemption 2 PC beklentisi gerçeğe dönüşüyor. Bir geliştirici yanlışlıkla LinkdIn hesabında ne işle uğraştığını yazınca, fırtına koptu. İlk oyunu hiçbir şekilde PC için getirmeyen Rockstar, böylece inadından dönmüş gibi görünüyor.Red Dead Redemption 2 görselleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan […]

 2 PC için geliyor!

22.06.2018 - 14:18

Güncelleme : 22.06.2018 - 14:18

Her ne kadar Rockstar bu konuda tutumunu hep gizli tutsa da, inanılmaz bir sızıntı ile Red Dead Redemption 2 PC beklentisi gerçeğe dönüşüyor. Bir geliştirici yanlışlıkla LinkdIn hesabında ne işle uğraştığını yazınca, fırtına koptu. İlk oyunu hiçbir şekilde PC için getirmeyen Rockstar, böylece inadından dönmüş gibi görünüyor.Red Dead Redemption 2 görselleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan görseller, oyun hakkında birçok ayrıntıyı kullanıcılara sunuyor. Gelin hep beraber, bu oyunu yakından tanıyalım.

VG247 tarafından yakalanan aşağıdaki görüntüler ile RDR2 PC versiyonu resmi olmasa da, ikincil kaynaklar vasıtasıyla onaylanmış gibi görünüyor. Sitenin ismini vermediği çalışan, daha önceleri GTA 5 ve L.A. Noire oyunlarında programcı olarak çalışmış. Hatta onay için kendisine ulaşmaya çalışıyorlar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın