2. Bulutfon Hangi Çözümleri Sunuyor?

Abonelik işlemlerini hızla gerçekleştirebileceğiniz Bulut santral hizmetlerimiz sayesinde işinizi kolaylaştıracak pek çok yönden iletişim çözümleri elde edebileceksiniz. Başlangıç aşamalarından itibaren tüm hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz en iyi paketleri sizlerle buluşturuyoruz. Herhangi bir fiziksel kurulum gerektirmeyen, bakım maliyeti olmayan ve kontrol edebileceğiniz bir panel üzerinden çağrılarınızı yönetebileceksiniz. Yeni numara tahsis edilmesi, mevcut numaranızın taşınması, SMS gönderimlerinin otomatik ve […]

 2. Bulutfon Hangi Çözümleri Sunuyor?

15.06.2020 - 8:25

Güncelleme : 16.06.2020 - 8:53

Abonelik işlemlerini hızla gerçekleştirebileceğiniz Bulut santral hizmetlerimiz sayesinde işinizi kolaylaştıracak pek çok yönden iletişim çözümleri elde edebileceksiniz. Başlangıç aşamalarından itibaren tüm hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz en iyi paketleri sizlerle buluşturuyoruz.

Herhangi bir fiziksel kurulum gerektirmeyen, bakım maliyeti olmayan ve kontrol edebileceğiniz bir panel üzerinden çağrılarınızı yönetebileceksiniz.

Yeni numara tahsis edilmesi, mevcut numaranızın taşınması, SMS gönderimlerinin otomatik ve toplu olarak yapılması, faks hizmetinin verilmesi gibi çözümler sunulmaktadır. Sanal santral hizmetlerinden kaliteli bir şekilde faydalanmanız konularında yardımcı olmaya devam ediyoruz. Sitelerimizde aradığınız içerikleri bulabileceğiniz yazılarımızla sizlere yardımcı oluyoruz. Yardım ve destek sayfalarında yer alan başlıklar sayesinde yaşadığınız problemlerin hızla çözüme ulaşacağını görebileceksiniz.

Bazı kurumlar firmaların müşterilerinin aradıklarını daha kolay bulabilmeleri ve destek alabilmeleri için sahip oldukları hat tahsisinde 0850 li numara almayı tercih ettikleri görülmektedir. Diğer hat tahsislerine göre daha ekonomik olan ve ofisinizdeki iletişim problemlerini ortadan kaldıran bu hizmetlerde sitelerimiz sizler için en iyi rehberlerden birisi olacaktır. Yaşadığınız problemleri bizlere ulaştırdığınızda sorunların hızla çözüleceğini görebileceksiniz. Şirketlerinizi arayan hedef kitlenizin üzerinde kurumsal algıları bırakmanızı sağlayacak hizmetlerin en doğru adresi sayfalarımız olacaktır. Abonelik işlemleri, santral paketleri ve görüşme ücretleri hakkında bilgileri bizlerden alabilirsiniz. Tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarını sitelerimiz üzerinden paylaşmaya devam ediyoruz. Telefon numaralarınızın Bulutfon’a taşınması ve VoIP teknolojisiyle tanışmanız için önemli adımları atıyoruz.