14 Şubat Sevgililer Günü Boğaz Tekne Turu – Lüfer Tekne Yat Kiralama

14 Şubat Sevgililer Günü Boğaz Tekne Turu – Lüfer Tekne Yat Kiralama 14 Şubat sevgililer gününü iki kıta arasında geçirmek, yıldızlar altında unutulmaz bir gece yaşamak istemez misiniz? Dilerseniz 14 Şubat sevgililer günü boğaz tekne turu ile bütün bunlara ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Özel yat ya da tekne kiralayarak bütün programınızı kendiniz organize […]

 14 Şubat Sevgililer Günü Boğaz Tekne Turu – Lüfer Tekne Yat Kiralama

08.01.2022 - 14:57

Güncelleme : 08.01.2022 - 14:57

14 Şubat Sevgililer Günü Boğaz Tekne Turu – Lüfer Tekne Yat Kiralama

14 Şubat sevgililer gününü iki kıta arasında geçirmek, yıldızlar altında unutulmaz bir gece yaşamak istemez misiniz? Dilerseniz 14 Şubat sevgililer günü boğaz tekne turu ile bütün bunlara ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Özel yat ya da tekne kiralayarak bütün programınızı kendiniz organize edebilir ya da hazır organizasyona dahil olabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Tekne ile Boğaz Turu

14 Şubat sevgililer günü tekne ile boğaz turu yapmak isteyenler için Lüfer Tekne Kiralama çok özel bir program sunuyor. Sevgililer günü için zengin menü seçenekleri, sınırsız içecek, benzersiz sahne performansları, boğazın ve İstanbul’un muhteşem atmosferi sizleri bekliyor.

Lüfer Tekne Kiralama

Uzun yıllardır İstanbul’da tekne kiralama hizmeti veren firma teknede sevgililer günü kutlaması ile de fark yaratıyor. 2 kişiden 6 kişiye kadar değişebilen VIP masalarda birbirinden özel lezzetleri tadabilir, eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Özenle hazırlanan romantik masaların, şık sunumların ayrıcalığını sevdiğiniz kişi ve kişilerle birlikte Lüfer tekne kiralama firmasında yaşayabilirsiniz.

 

https://www.lufer.com.tr/