12 Kasım Pazartesi gram altın

Piyasalarda yaşanan dalgalanmalar yerini sakinliğe bıraktıktan sonra altın fiyatlarında da kuvvetli bir düşüş söz konusu. Yeni haftanın ilk iş günü olan 12 Kasım Pazartesi günü altın fiyatlarındaki detaylı analizleri, anlık değişkenleri son dakika gelişmelerini haberimizde bulabilirsiniz. Gram altın ülkemizde çeyrek altından sonra en çok tercih edilen altın çeşitleri arasında yer alır. Özellikle çeyrek altın fiyatlarındaki […]

 12 Kasım Pazartesi gram altın

12.11.2018 - 15:41

Güncelleme : 12.11.2018 - 15:41

Piyasalarda yaşanan dalgalanmalar yerini sakinliğe bıraktıktan sonra altın fiyatlarında da kuvvetli bir düşüş söz konusu. Yeni haftanın ilk iş günü olan 12 Kasım Pazartesi günü altın fiyatlarındaki detaylı analizleri, anlık değişkenleri son dakika gelişmelerini haberimizde bulabilirsiniz.

Gram altın ülkemizde çeyrek altından sonra en çok tercih edilen altın çeşitleri arasında yer alır. Özellikle çeyrek altın fiyatlarındaki artışın ardından vatandaşın yeni gözdesi adeta gram altın oldu. Fiyatının daha da az olmasından dolayı gram altın düğünlerde tercih ediliyor. Gram altın bu sabah 212,48 TL’den alınırken 212,50 TL’den satılmaktadır.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Çeyrek altın toplumumuzda önemli bir yeri olan altın türleri arasındadır. Düğünlerde, nişanlarda, kına gibi törenlerde altın en çok hediye edilen nesneler arasında ilk sıradadır. Aynı şekilde dolar ve eurodan bağımsız olarak çeyrek altın birikimi yapılır. Yastık altı altınlarının çoğu çeyrek altındır. Çeyrek altın bu sabah 339,46 TL’den alınırken 347,39 TL’den satılmaktadır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın