10 ayda satış rekoru kırdı!

Akıllı telefon üreticilerinin bu yıl için belirlediklerini satış hedeflerini geçtiğimiz aylarda sizlerle paylaşmıştık. Bu kapsamda Xiaomi‘nin yaptığı açıklamada, 2018 yılı için hedeflenen akıllı telefon satışı 100 milyon olarak açıklanmıştı. Mi 8’i birden fazla model halinde satışa sunmak ve bu yıl içerisinde birden fazla amiral gemisi akıllı telefon satışa sunmak gibi stratejiler uygulayan Xiaomi’den müjdeli haber […]

 10 ayda satış rekoru kırdı!

04.11.2018 - 13:30

Güncelleme : 04.11.2018 - 13:30

Akıllı telefon üreticilerinin bu yıl için belirlediklerini satış hedeflerini geçtiğimiz aylarda sizlerle paylaşmıştık. Bu kapsamda Xiaomi‘nin yaptığı açıklamada, 2018 yılı için hedeflenen akıllı telefon satışı 100 milyon olarak açıklanmıştı.

Mi 8’i birden fazla model halinde satışa sunmak ve bu yıl içerisinde birden fazla amiral gemisi akıllı telefon satışa sunmak gibi stratejiler uygulayan Xiaomi’den müjdeli haber geldi. Şirketin kurucusu Lei Jun, hedefe ulaşıldığını açıkladı.

Merakla beklenen Xiaomi Mi Mix 3 sonunda resmi olarak duyuruldu. Özellikleri ve tasarımıyla ön plana çıkmayı başaran Mi Mix 3 tüm dengeleri bozmaya geliyor. İşte Xiaomi Mi Mix 3 özellikleri ve fiyatı!

Xiaomi 100 milyon satış hedefine ulaştı!
Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenen Zhong Guan Cun Forumu’nda bir konuşma yapan Lei Jun, Xiaomi’nin iç pazarda en hızlı büyüyen şirket olduğunu belirtirken, teknoloji dünyasında gösterdikleri bu başarı için tüm ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın