%100 Türk Malı Buhar Kazanı Çeşitleri Nelerdir?

Buhar kazanı çeşitleri ve modelleri hakkında kısa bilgiler, buhar kazanı fiyatları ve imalatı yapan firmalar Buhar kazanları çeşitli endüstriyel proseslerde imalatın gerekli alanlarında kullanılan ve sürekli buhar üretebilen kompleks cihazlardır. Buhar üretim kapasiteleri prosesin ihtiyacına göre düzenlenerek imalatçı firma tarafından özel olarak ayarlanır. Piyasada Üretilen Buhar Kazanı Modelleri; Sıvı yakıtlı buhar kazanları, Katı yakıtlı buhar […]

 %100 Türk Malı Buhar Kazanı Çeşitleri Nelerdir?

15.03.2019 - 14:18

Güncelleme : 15.03.2019 - 14:18

Buhar kazanı çeşitleri ve modelleri hakkında kısa bilgiler, buhar kazanı fiyatları ve imalatı yapan firmalar

Buhar kazanları çeşitli endüstriyel proseslerde imalatın gerekli alanlarında kullanılan ve sürekli buhar üretebilen kompleks cihazlardır. Buhar üretim kapasiteleri prosesin ihtiyacına göre düzenlenerek imalatçı firma tarafından özel olarak ayarlanır.

Piyasada Üretilen Buhar Kazanı Modelleri;

  1. Sıvı yakıtlı buhar kazanları,
  2. Katı yakıtlı buhar kazanları,
  3. Ön ocaklı kömürlü buhar kazanları,
  4. Tam silindirik buhar kazanları (skok tip),
  5. Yarım silindirik buhar kazanları,
  6. Buhar jeneratörleri

olarak altı ana başlıkta incelenebilir. Buhar kazanı üretimi bu farklı tiplerde olabilmektedir. Buhar kazanı seçimi için ihtiyaca göre imalatçı firma ile danışarak ilerlemeniz daha doğru bir seçim yapmanıza neden olur.

%100 Türk Malı Buhar Kazanı

Genel ihtiyaçlar için buhar üreten cihazlar Ekotek Kazan firması tarafından %100 Türk Malı olarak üretilmektedir. Ülke ekonomimizin daraldığı ve ithalata mahkum bırakıldığı şu yıllarda tamamen Türk malı ürünlerin üretilebilmesi hem ekonomi hem de istihdam açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu sektörde ve diğer birçok sektörde bulunan yüzlerce yabancı markanın yerine Türk malı ürünleri tercih etmek ülkemiz açısından önem arz etmektedir.

Buhar kazanı modelleri özel olarak sipariş olarak talebe göre üretilen cihazlardır. Buhar kazanı fiyatları, sipariş ve daha fazla bilgi için firmanın sitesini ziyaret edebilirsiniz;

https://ekotekkazan.com.tr/urun-kategori/buhar-kazani/

Firma ayrıca merkezi ısıtma sistemleri, kat kaloriferi sistemleri, kızgın yağ kazanları, pelet kazanları, sıcak su kazanları, sıcak hava kazanları ve zeytinyağı sıcak su makinesi gibi spesifik birçok ürünün de imalatını yapmaktadır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın