Xiaomi FlipBuds Pro

Xiaomi Flipbuds Pro, üç seviyeli gürültü azaltma modu ve 40dB güçlü gürültü azaltma ile arka plan gürültüsünün %99’unu engelleyebiliyor. Çift şeffaflık modu ile MIUI açılır penceresinde “Ses Geliştirme” ayarını yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Dış sesleri ve insan seslerini hassas bir şekilde işleyen dünyanın yeni Qualcomm QCC5151 amiral gemisi çipine dayalı 3 Mikrofon HD […]

 Xiaomi FlipBuds Pro

22.06.2022 - 13:23

Güncelleme : 22.06.2022 - 13:23

Xiaomi Flipbuds Pro, üç seviyeli gürültü azaltma modu ve 40dB güçlü gürültü azaltma ile arka plan gürültüsünün %99’unu engelleyebiliyor. Çift şeffaflık modu ile MIUI açılır penceresinde “Ses Geliştirme” ayarını yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Dış sesleri ve insan seslerini hassas bir şekilde işleyen dünyanın yeni Qualcomm QCC5151 amiral gemisi çipine dayalı 3 Mikrofon HD ile arama özelliği bulunuyor. Qualcomm aptX Adaptive dinamik codec protokolü ve Bluetooth 5.2 teknolojisine dayalı süper düşük gecikme özelliği de bu kulaklıkta yer alıyor.

11 mm ultra dinamik hoparlör ile donatılan kulaklık, Hi-Fi ses efekti, insan HRTF’sinin yüksek kaliteli ses kalitesi sunuyor. Çift ana bilgisayarlı binaural tasarım, aynı anda iki BT cihazına bağlanabiliyor.

FlipBuds Pro, 28 saat pil ömrü, 7 saate kadar tek pil ömrü sunuyor.

Xiaomi FlipBuds Pro özellikleri:
Takma tipi: Kulak içi
BT sürümü: BT5.2
Kablosuz menzil: ≤10m (Engelsiz)
Gürültü azaltma: ANC Gürültü engelleme teknolojisi
Dinamik hoparlör: 11 mm
Empedans: 16Ω
Şarj portu: Type-C
Pil kapasitesi: 570 mAh(şarj kutusu), 54mAh (kulaklık başına)
Destek Protokolü: BT LowEnergy/HFP/A2DP/AVRCP/SPP
Ses kod çözme: Qualcomm aptX Uyarlanabilir (AAC, SBC)
Uyumluluk: iOS/Android/Windows
Ağırlık: 6g(kulaklık) /60g (şarj kutusu+kulaklık)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın