Sony açıkladı

Sony, en çok indirilen PlayStation oyunları listesini güncelledi. PS Store’dan elde edilen bu veriler, haziran ayını kapsıyor. PS4 ve PS5 oyunlarının ayrı ayrı sınıflandırıldığı listede Star Wars Jedi: Fallen Order ve FIFA 22 gibi yapımlar ön plana çıkıyor. Öte yandan şirket PS VR oyunlarını da ihmal etmedi. Haziran ayının en çok indirilen PlayStation 5 oyunlarının […]

 Sony açıkladı

11.07.2022 - 16:27

Güncelleme : 11.07.2022 - 16:27

Sony, en çok indirilen PlayStation oyunları listesini güncelledi. PS Store’dan elde edilen bu veriler, haziran ayını kapsıyor. PS4 ve PS5 oyunlarının ayrı ayrı sınıflandırıldığı listede Star Wars Jedi: Fallen Order ve FIFA 22 gibi yapımlar ön plana çıkıyor. Öte yandan şirket PS VR oyunlarını da ihmal etmedi.

Haziran ayının en çok indirilen PlayStation 5 oyunlarının zirvesinde Star Wars Jedi: Fallen Order karşımıza çıkıyor. PS5 için geçen yıl piyasaya sürülen yapımın hemen ardından ikinci sırada The Quarry geliyor. Listenin devamında öne çıkan oyunların diğerleri ise LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Among Us ve Grand Theft Auto V oldu.

Listenin tamamı ise şöyle;

Star Wars Jedi: Fallen Order
The Quarry
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
Among Us
Grand Theft Auto V
Cyberpunk 2077
FIFA 22
FAR CRY 6
Sniper Elite 5
NBA 2K22
ELDEN RING
It Takes Two
GRAN TURISMO 7
Metro Exodus
Jurassic World Evolution 2
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Sonic Origins
Assassin’s Creed Valhalla
Battlefield 2042
Ratchet & Clank: Rift Apart

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın