Google Pixel 7 Pro

Google, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Pixel 6 serisiyle uzun bir süre gündemde kaldı. Akıllı telefonların tasarımı ve teknik özellikleri beğenileri kazansa da beraberinde getirdiği kullanıcı deneyimine zarar veren hatalar nedeniyle istenen başarıyı yakalayamadı. Google Pixel 7 Pro’nun render görselleri MyDrivers tarafından sızdırıldı. Görsellere baktığımızda seride tasarım açısından radikal bir değişiklik yaşanmayacağını söyleyebiliriz. Bu noktada Pixel […]

 Google Pixel 7 Pro

04.04.2022 - 12:56

Güncelleme : 04.04.2022 - 12:56

Google, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Pixel 6 serisiyle uzun bir süre gündemde kaldı. Akıllı telefonların tasarımı ve teknik özellikleri beğenileri kazansa da beraberinde getirdiği kullanıcı deneyimine zarar veren hatalar nedeniyle istenen başarıyı yakalayamadı.

Google Pixel 7 Pro’nun render görselleri MyDrivers tarafından sızdırıldı. Görsellere baktığımızda seride tasarım açısından radikal bir değişiklik yaşanmayacağını söyleyebiliriz. Bu noktada Pixel 6’da karşımıza çıkan kamera çubuğunun Pixel 7 serisinde de kullanıldığını görüyoruz. Öte yandan bu çubuğun gümüş renkle geldiğini belirtelim.

Google Pixel 7 Pro’da üçlü kamera kurulumu bulunacak. Ana kamera ve ultra geniş açı sensörü dairesel kamera modülüyle çevrelenirken, periskop sensörü de sağ tarafa tekli olarak konumlandırılacak. Bunun dışında sızdırılan görsellerden akıllı telefonda bir de mavi renk seçeneği olacağını söyleyebiliriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın