Ateş ölçebilen kulaklık

Honor geçtiğimiz aylarda Earbuds 2 Lite modelini tanıtmıştı. Bir ilki gerçekleştiren şirket, ateş ölçebilen TWS kulaklığı Honor Earbuds 3 Pro’nun tanıtım tarihini açıkladı. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Earbuds 2 Lite modeli, uygun fiyatı ve özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği bulunan Earbuds 2 Lite, pil performansı konusunda da oldukça iddialı. Etkinlikte tanıtılacak […]

 Ateş ölçebilen kulaklık

17.02.2022 - 12:08

Güncelleme : 17.02.2022 - 12:08

Honor geçtiğimiz aylarda Earbuds 2 Lite modelini tanıtmıştı. Bir ilki gerçekleştiren şirket, ateş ölçebilen TWS kulaklığı Honor Earbuds 3 Pro’nun tanıtım tarihini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Earbuds 2 Lite modeli, uygun fiyatı ve özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği bulunan Earbuds 2 Lite, pil performansı konusunda da oldukça iddialı.

Etkinlikte tanıtılacak bir diğer cihaz ise şirketin yeni akıllı telefonu olan Magic4. Yeni model, gücünü Qualcomm’un ürettiği Snapdragon 8 Gen 1 işlemciden alacak.

4 nm teknolojisi ile üretilen Snapdragon 8 Gen 1 işlemcide bir adet 3.0GHz ARM Cortex-X2, üç adet 2.5GHz ARM Cortex-A710 ve dört adet 1.8GHz ARM Cortex-A510 çekirdek bulunuyor. İşlemci ayrıca Adreno 730 grafik arabirimini bünyesinde barındırıyor.

Honor, 28 Şubat’ta gerçekleştireceği etkinlikte EarBuds 3 Pro modelini tanıtacak. Yeni modelin tanıtıldıktan kısa süre sonra ülkemizde de satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın