Apple AR/VR

Apple, genel olarak üzerinde çalıştığı ürünler hakkında sızıntı olmamasına özen gösteriyor. Ancak Apple sızıntı bilgileriyle ünlü bazı kişiler, AR/VR başlık ile ilgili yeni iddialar ortaya atıyor. Geçtiğimiz günlerde yine ertelendiği duyurulan başlığın ucuz bir ürün olmayacağı daha önce belirtilmişti. Ürünün en az 2 bin dolar seviyelerinde olabileceği belirtildi. Ünlü analist Ming-Chi Kuo, daha önce AR/VR […]

 Apple AR/VR

16.01.2022 - 18:44

Güncelleme : 16.01.2022 - 18:44

Apple, genel olarak üzerinde çalıştığı ürünler hakkında sızıntı olmamasına özen gösteriyor. Ancak Apple sızıntı bilgileriyle ünlü bazı kişiler, AR/VR başlık ile ilgili yeni iddialar ortaya atıyor. Geçtiğimiz günlerde yine ertelendiği duyurulan başlığın ucuz bir ürün olmayacağı daha önce belirtilmişti. Ürünün en az 2 bin dolar seviyelerinde olabileceği belirtildi.

Ünlü analist Ming-Chi Kuo, daha önce AR/VR kulaklığının oyun, medya tüketimi ve iletişime odaklanacağını söylemişti. Henüz ismi de belli olmaya cihaz için çeşitli söylentiler dolaşıyor. Apple, sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojisini bir arada barındıran başlığını bu yıl düzenleyeceği WWDC22 etkinliğinde tanıtmayı hedefliyordu. Ancak Gurman, cihazın 2023’e ertelendiği duyurmuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın