2021 yılının en popüler oyunları

Epic Games bugün yaptığı paylaşımda, 2021 yılına dair genel incelemesini gözler önüne sundu. Bununla birlikte, geçtiğimiz yıl ulaşılan kullanıcı sayısı, oyuncular tarafından harcanan para, verilen ücretsiz oyunlar ve en popüler oyunlar açıklandı. FINAL FANTASY. VII REMAKE INTERGRADEHitman IIIGTA VFAR CRY 6Chivalry IIDarkest Dungeon IIFortniteKena: Bridge of SpiritsRocket LeagueGenshin Impact Epic Games, haftalık olarak verdiği ücretsiz […]

 2021 yılının en popüler oyunları

29.01.2022 - 14:00

Güncelleme : 29.01.2022 - 14:00

Epic Games bugün yaptığı paylaşımda, 2021 yılına dair genel incelemesini gözler önüne sundu. Bununla birlikte, geçtiğimiz yıl ulaşılan kullanıcı sayısı, oyuncular tarafından harcanan para, verilen ücretsiz oyunlar ve en popüler oyunlar açıklandı.

FINAL FANTASY. VII REMAKE INTERGRADE
Hitman III
GTA V
FAR CRY 6
Chivalry II
Darkest Dungeon II
Fortnite
Kena: Bridge of Spirits
Rocket League
Genshin Impact

Epic Games, haftalık olarak verdiği ücretsiz oyunlara 2022 yılında da devam etme kararı aldığını açıkladı. Buna ek olarak platform, yıl içerisinde mağazaya getirdiği bazı yenilikleri ve iyileştirmeleri de kullanıcılar ile paylaştı.

Epic Games Store’un sunduğu her şeyi kolayca bulmak ve en son oynadığın oyunları hızlıca başlatmak için güncellenmiş gezinti özellikleri.
Arkadaşlarının neler oynadığını görmek için geliştirilmiş Kişilik ile Sosyal Panel geliştirmeleri.
Yeni Çıkanları, En Çok Satanları ve Çok Yakında çıkacak oyunları ve ayrıca mağazadaki ürünler için Kategorileri/Türleri keşfetmek için yeni görünümler.
Favori oyunun indirime girdiği zaman isteğe bağlı e-posta bildirimleri ile geliştirilmiş İstek Listesi desteği.
Oyunculara doğrudan Epic Games hesaplarına para yüklemeleri için bir seçenek sunarak hızlı ve kolay ödemelere olanak sağlayan Epic Games cüzdanının ABD ve Kanada’da ikamet eden müşterilerin kullanımına sunulması.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın