Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Yılın Spor Yöneticisi Seçildi

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Yılın Spor Yöneticisi Seçildi

haber haber -
29 0

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a Büyük Onur!

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Yılın Spor Yöneticisi” seçilerek ödülünü Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) Başkanı Murat Aksu’nun elinden aldı. Üstündağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, başkan adayı olacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığını vurgulayarak, voleybol camiasına hizmete devam edeceğini belirtti.

Üstündağ: “Takımımızla Birlikte Aldığım Her Ödül Benim İçin Özel”

Üstündağ, takım oyunu anlayışıyla hareket ettiklerini ve aldığı her ödülün arkasında takımı, oyuncuları ve camiasının olduğunu vurgulayarak, “Camianın başkanı olarak bu tür törenlerde temsil etmek bana ayrı bir gurur veriyor. Spor dışında bir ödül almak da ayrı bir mutluluk.” dedi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı Hedefleri

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı performansından da bahseden Üstündağ, takımın finallere yükselmek istediğini ve olimpiyatlarda madalya hedeflediğini belirtti. Geçen yıl şampiyon olan takımın, ABD gibi güçlü rakipleri yendiğini ve finale yükselmek için büyük bir azimle çalıştıklarını açıkladı.

Üstündağ, Türkiye’nin takım sporlarında olimpiyat madalyası almak için hırslı olduklarını ve en iyi derecelerini elde etmek için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir