Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Göztepe ve Southampton’un Yükselişi

Göztepe ve Southampton’un Yükselişi

haber haber -
25 0

Republic Şirketi Yatırımlarının Karşılığını Aldı

Republic Şirketi, Süper Lig’e yükselen Göztepe ve İngiltere temsilcisi Southampton’un hisselerini elinde bulunduruyor. Şirket, bu kulüplerin futbol şubelerini başarıyla yöneterek yatırımlarının karşılığını aldı.

Göztepe Süper Lig’e Yükseldi

Republic Şirketi, Göztepe’nin yüzde 70 hisselerini devraldıktan sonra İzmir ekibini 2 sene içinde tekrar Süper Lig’e çıkardı. Onursal Başkan Mehmet Sepil liderliğindeki Göztepe, büyük bir başarıya imza attı.

Southampton Premier Lig’e Döndü

Geçen sezon Premier Lig’den küme düşen Southampton ise bu sene Championship Play-Off’larında şampiyon olarak Premier Lig’e geri döndü. Normal sezonu 4’üncü sırada tamamlayan Southampton, finalde Leeds United’ı yenerek büyük bir zafer elde etti.

Göztepe ve Southampton Birlikte Londra’da

Göztepe kulübü, Southampton’a destek olmak için Londra’ya akın etti. Sport Republic şirketinin CEO’su Rasmus Ankersen, Onursal Başkan Mehmet Sepil ve diğer Göztepe yöneticileri, Wembley Stadı’nda yerlerini alarak kardeş kulüplerini destekledi.

Bayraklarla Kutlama

Göztepe kafilesinin Wembley Stadı’nda sarı-kırmızılı bayraklarla kutlama yapması dikkat çekti. Onursal Başkan Mehmet Sepil, bu anlamlı buluşmanın ardından yaptığı açıklamada, emeği geçen herkesi kutladı ve bu başarının önemine vurgu yaptı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir