Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk: “Fenerbahçe Derbisini Kazanarak Şampiyon Olmak İstiyoruz”

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk: “Fenerbahçe Derbisini Kazanarak Şampiyon Olmak İstiyoruz”

haber haber -
37 0

Okan Buruk’tan Maç Değerlendirmesi

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, VavaCars Fatih Karagümrük maçının ardından yaptığı açıklamada, maça istedikleri gibi başlamadıklarını, ancak ikinci yarıda daha üretken olduklarını belirtti. Buruk, takımının performansını değerlendirirken, “İyi oynamış gibi gözüksek de iyi oynamadık. Daha iyisini yapabilirdik.” şeklinde konuştu.

Erden Timur’un Devam Etmemesi

Okan Buruk, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’un devam etmeyeceği konusunda, “Hedefimiz şampiyonluk. Oyuncularımla sadece şampiyonluğa odaklandık. Devam eden çok güzel bir ortam var.” ifadelerini kullandı. Buruk, Erden Timur ile henüz bir görüşme yapmadıklarını belirtti.

Fenerbahçe Derbisi ve Şampiyonluk Hedefi

Okan Buruk, Fenerbahçe derbisi öncesi, “Beraberlik şampiyonluğu getirecek ancak tek isteğimiz ve amacımız kazanmak.” dedi. 6 puanlık avantajla son 2 haftaya girdiklerini hatırlatan Buruk, “Kendi sahamızda oynadığımız her maça kazanmak için çıkarız. Haftaya da kazanmak için çıkacağız.” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Oyuncuların Performansı ve Takımın Geleceği

Okan Buruk, takımındaki oyunculardan memnun olduğunu belirterek, “Çok önemli ve karakterli oyunculara sahibiz. Takımın bir his olduğunu ve oyuncuların bu hisse uygun olduğunu” vurguladı. Buruk, yeni sezon için kadronun korunmasını istediğini ve oyuncuların performansından memnun olduğunu dile getirdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Berkan Kutlu’nun performansından da övgüyle bahsederek, “Berkan çok çalışıyor. Top hem bizdeyken hem de rakipteyken iyi işler yapıyor. Şu anda da takıma hizmet ediyor.” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir