Yükselmesi Beklenen Altcoinler

Yükselmesi Beklenen Altcoinler Kripto para dünyasında altcoinlerde yatırımcıların en fazla gelir elde ettiği coinlerin başında geliyor. Özellikle white paperları güçlü olan ve birçok kripto yatırım uzmanı tarafından değerlenmesi öngörülen altcoinlerin bıraktığı kâr çok daha yüksek olabilir. Bu noktada da en fazla aranan şeylerin başında yatırım getirisinin yüksek olması beklenen altcoinler geliyor. Bizde bu yazımızda sizler […]

 Yükselmesi Beklenen Altcoinler

06.06.2022 - 10:43

Güncelleme : 06.06.2022 - 10:43

Yükselmesi Beklenen Altcoinler

Kripto para dünyasında altcoinlerde yatırımcıların en fazla gelir elde ettiği coinlerin başında geliyor. Özellikle white paperları güçlü olan ve birçok kripto yatırım uzmanı tarafından değerlenmesi öngörülen altcoinlerin bıraktığı kâr çok daha yüksek olabilir. Bu noktada da en fazla aranan şeylerin başında yatırım getirisinin yüksek olması beklenen altcoinler geliyor. Bizde bu yazımızda sizler için en fazla yükselmesi beklenen altcoinleri sıraladık.

İşte o altcoinler;

Ethereum (ETH)

Kripto para borsanın en popüler coinlerden olsa da lügat olarak Ethereum’da bir altcoin olarak geçmektedir. Son dönemde ETH düşüş gösterip 2 bin doların altında işlem görmeye başlamış olsa da ilerleyen dönemde en yüksek seviyesi olan 4 bin doları geçebileceğine yönelik tahminler var.

Syntropy (NOIA)

Syntropy, halka açık internetin şifreleme ve optimize edilmiş performansın yerleşik olduğu ve her şey için otomatik olarak etkinleştirildiği birleştirici bir katman aracılığıyla güvenli ve kullanıcı merkezli bir internete dönüştürmeyi hedefleyen bir blockchain ağıdır.

2017 yılında William B. Norton, Domas Povilauskas, Jonas Simanavicius ve Domantes Jaskunas tarafından kurulan Syntropy’de, yerel token olarak NOIA belirteci kullanılmaktadır. NOIA Coin, Web3 ekosisteminde iletilen bilgilerin toplam değerini temsil eden ve kullanıcı topluluğunun işletilmesi için finansal teşvikleri oluşturan kripto para birimidir. Aynı zaman Syntropy ilerleyen dönemde en fazla yükselmesi beklenen altcoinlerin başında geliyor.

Phala Network (PHA)

Kripto para yatırımcılarının artmasını en fazla beklediği bir diğer alt coin ise PHA. PHa tıpkı Syntropy gibi güvenlik amaçlı ortaya çıkmıştır. Phala Network, kullanıcılarına, üst düzey veri güvenliği ve gizlilik sunmayı amaçlamaktadır ve proje, blok zinciri teknolojisini kullanarak bulut depolama hizmetleri sunmaktadır. White Paper’ı oldukça güçlü olan bu coini de sepetinizde tutmakta yarar olabilir.

Reserve Rights (RSR)

Reserve Rights, bir çeşit stablecoin olarak tanımlanmaktadır. Rezerv protokolünden gelen ve rezerve projesi için istikrarı sağlayan bir kripto para birimidir.Reserve Rights, RSV, DAI ve USCD’yi içeren sabit para havuzudur. Kullanıcıların varlıklarını koruyan ve ticari bir ödeme aracı olarak gerçekleştirilen bir coindir. Ve değerinin de gelecekte artması beklenmektedir.

Kripto para varlıklarınızı satın alma noktasında ise NakitCoins her zaman yanınızda. Türkiye’nin ilk fiziksel kripto alım satımı fırsatını sağlayan NakitCoins ile yukarıda coinler ve çok daha fazlasıyla rahatlıkla işlem yapabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın