Uygun fiyatlı POCO C4

Xiaomi’nin bağımsız markası POCO, bütçe dostu ürün yelpazesini genişletmek için yoğun mesai harcıyor. Şirket, son ortaya çıkan bilgilere göre çok yakında POCO C4 modelini vitrine çıkarmaya hazırlanıyor. Son olarak akıllı telefonun teknik özelliklerinden bazıları belli oldu. Bilindiği üzere akıllı telefonun geçtiğimiz ay piyasaya sürülen Redmi 10C’nin yeniden markalanmış sürümü olacağına yönelik iddialar vardı. Bunlar, FCC […]

 Uygun fiyatlı POCO C4

05.04.2022 - 11:59

Güncelleme : 05.04.2022 - 11:59

Xiaomi’nin bağımsız markası POCO, bütçe dostu ürün yelpazesini genişletmek için yoğun mesai harcıyor. Şirket, son ortaya çıkan bilgilere göre çok yakında POCO C4 modelini vitrine çıkarmaya hazırlanıyor. Son olarak akıllı telefonun teknik özelliklerinden bazıları belli oldu.

Bilindiği üzere akıllı telefonun geçtiğimiz ay piyasaya sürülen Redmi 10C’nin yeniden markalanmış sürümü olacağına yönelik iddialar vardı. Bunlar, FCC veri tabanıyla birlikte büyük ölçüde doğrulandı. Buna göre cihaz, 167.18 x 76.87 mm boyutlarında olacak ve çift bantlı Wi-Fi ve 10W şarj hızlarını destekleyecek. Öte yandan kutudan çıkar çıkmaz MIUI 13 arayüzünü çalıştıracak. Ancak hangi Android sürümünü temel aldığı ise henüz belli değil.

Cihazda 6.71 inç FHD+ çözünürlüklü LCD panel kullanılacak. Önde damla çentik içerisine konumlandırılmış 5 Megapiksel selfie kamerası, arkada ise 50 Megapiksel ana kamera ve 2 Megapiksel derinlik sensöründen oluşan çift kamera kurulumu karşımıza çıkacak.

POCO C4’ün ne zaman tanıtılacağı ise henüz belli değil. Ancak iddialara göre önümüzdeki birkaç ay içinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın