Umursamaz Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 5 Yolu

Umursamaz Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 5 Yolu

 Umursamaz Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 5 Yolu

23.01.2022 - 7:24

Güncelleme : 23.01.2022 - 7:24

Umursamaz Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 5 Yolu

Kadınlar bazen gönüllerini umursamaz erkeklere kaptırabiliyor. Bu da uzaktan bu aşkı imkansız gibi gösterebiliyor. Umursamaz erkekleri kendilerine bağlamak için aşk büyüsü yaptıran kadınların sayısı hiç de az değil. Üstelik, bu büyüler işe de yarayabiliyor. Fakat, aşk büyüsü yerine başka yöntemler denemek isteyenler de olabilir. Aslında erkek erkektir. Umursamaz bir erkek ile sıradan bir erkek arasında hiçbir fark yoktur. Tek fark onun dikkatini çekmek için bazı ekstra çabalar gerekebilir. Umursamaz bir erkeği de kendinize aşık etmek mümkündür. Bu yöntemleri ise şu şekilde sıralayabiliriz:

1. Daima gözünün önünde olun ve varlığınızı hissettirin

Umursamaz erkekler çevrelerine çok fazla dikkat etmeyebilir. O yüzden sizin farkınızda olmasını sağlamak için biraz çaba harcamalısınız. Onun karşısına çıkmaktan, çevresinde olmaktan çekinmeyin. Uzaktan da olsa sizi görmesini sağlayın ve varlığınızın mutlaka farkında olsun. Kafasına kazındığınızda size karşı olan umursamazlığının azaldığını göreceksiniz.

2. Onun umursadığı konuları bulun

Umursamaz erkeklerin de umurlarında olan bir şeyler mutlaka vardır. Nihayetinde o da sizin gibi bir insan, robot değil. Hal, hareket ve tavırlarından neye karşı alaka gösterdiklerini gözlemleyebilirsiniz. Ya da arkadaşlarına sorarak bunları öğrenebilirsiniz. Sevdiği bir dizi, bir oyun, bir film veya hobi… Elinize geçen her türlü bilgiyi kullanıp o konu hakkında ufak bir araştırma yapın. Görüştüğünüzde tesadüfmüş gibi bu konuyu açın. O umursamaz adamın gidip yerine gayet konuşkan ve sizinle zevkle sohbet eden bir adam geldiğini gözlerinizle göreceksiniz.

3. Zayıf anını gözlemleyin

Erkekler zayıf anlarında kadınlar kadar soğukkanlı olmayabilirler. Paniğe kapılma ihtimalleri daha fazladır, ancak erkeklik onuru ve gururu yüzünden çevrelerinden yardım da isteyemezler. Bunu bilerek, kimseden yardım talep etmese de siz ona yardımcı olun. Zayıf anında yanında olursanız size karşı bir minnet borcu oluşacaktır ve asla özellikle de size karşı umursamaz bir tavır takınamayacaktır. Bu yöntem sizin vicdanınızı biraz rahatsız edebilir, ancak onu elde etmek istiyorsanız mecburen uygulamanız gereken yollardan biridir.

4. Ufak tefek “tesadüfler” oluşturun

Elbette gerçek anlamda tesadüfler olmayacak. sizin kontrolünüzde gelişen, küçük rastlantılar olacak. Örneğin sosyal medyadan o an nerede olduğunu öğrenip siz de oraya gidebilir ve rastgele karşılaşmışsınız gibi yapabilirsiniz. Ya da okuduğu bir kitabı uzaktan görüp, aynı kitabı alıp, onun da göreceği bir şekilde okuyun. Bu tarz planlı tesadüfler onun dikkatini çekmenize yarayacak ve belki de ilk adımı onun atmasını sağlayacaktır. Erkekler bu tarz şeylerden hoşlanır. Umursamazlık seviyeleri böyle durumlarda birden sıfıra inebilir. Bu şansları asla kaçırmayın.

5. Hünerlerinizi gösterin

Çok güzel yemek yapabiliyor musunuz? Resim yeteneğiniz çok mu iyi? Herhangi bir sanat dalında usta mısınız? Bir başkasında bulamayacağı özelliklerin sizde olduğunu ona gösterin. Tabii bunun için uygun ortamı bulmak gerekir. Örneğin bu kişi işyerinizdeyse yaptığınız yemeklerden tatma imkanı verebilirsiniz. Veya bir şirket gezisinde yanınızda gitar ya da kemanınızı götürebilirsiniz. Karşınızda otururken boş bir kağıda sanki çok kolay bir şeymiş gibi onun kara kalem resmini yapabilirsiniz. Umursamazlık seviyesinin anında düşeceğini göreceksiniz.

Umursamaz erkek yoktur. Henüz sizi umursamayan erkek vardır. Yukarıdaki yolları takip ettiğinizde işlerin nasıl kolaylaşacağını ve değişeceğini kendi gözlerinizle görüp tanık olacaksınız. Erkekler o kadar da karmaşık varlıklar değildir. Karmaşık gibi görünenleri çözmek de aslında gayet basittir. Bunu bildiğinizde işleriniz daha da kolaylaşacak ve onları kendinize aşık etmeniz muhtemel hale gelecektir. Aşk güzel bir duygudur ve elde etmek için bazı zorluklar yaşamaya değer.

__
SosyoFun Sosyal Medya Ajansı Katkılarıyla…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın