Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tiktok Fenomeni i7malik Kimdir?

Tiktok Fenomeni i7malik Kimdir?

admin admin -
70 0

i7malik adı ile tanınan Tiktok Fenomeni Abdulmalik Mohamed, sosyal medya fenomeni olarak ünlenmiştir. 2005 yılında Riyad’da doğmuş olan Abdulmalik, şu anda 18 yaşındadır. Abdulmalik, anne ile basının ayrılmasının ardından annesinin yanında yaşamaktadır. Özellikle Tiktok’da yaptığı yayınlar ile takipçilerinin beğenisini toplamış ve sempatik kişiliği ile hızla yükselmektedir.

Abdulmalik Mohamed Eğitim Hayatı?

Hali hazırda Aksaray’da ikamet etmekte olan ünlü isim, Üniversitede BESYÖ bölümünde öğrenim görmektedir.

Abdulmalik, son 3 yıl içinde yaklaşık 3 farklı platformda toplamda 2 milyon takipçiye ulaşarak büyük bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır.

Farklı bir kültürden gelmesi ve farklı bir dil konuşması, insanların ilgisini çekmesinde oldukça etkili olmuştur. Arapça, Somalice, Türkçe ve İngilizce dillerini çok iyi konuşabilen Abdulmalik, bu yeteneğiyle geniş bir izleyici kitlesi oluşturmuştur. 4 farklı dile sahip olması kısa sürede fraklı ülke insanlarının takipçisi haline gelmesinde büyük etkendir.

176cm boya ve 65 kiloya sahip olan ünlü sosyal medya fenomeni, Abdulmalik, YouTube kanalında eğlenceli videolar çekerek takipçilerini eğlendirmektedir. Kendi kanalını geliştirip daha ileriye taşımak için çaba sarf etmektedir.

Daha kısa sürelerde daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Sosyal medya hesaplarında @i7malik kullanıcı adını kullanan Abdulmalik, Instagram ve Tiktok üzerinde aktif olarak görev almaktadır.

Sürekli bu adres üzerinden takipçileriyle etkileşim halinde bulunmaktadır.

Fenomen, sahip olduğu takipçi kitlesine faydalı ve komik içerikler üretmeye devam ederken her defasında daha fazla gelişim ve değişim hedefine sahip olan bir kişiliğe sahiptir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir