Sugar Factory Kimdir?

Sugar Factory, gerek servis anlayışı, gerekse muhteşem taze ve lezzetli tatlıları ile misafirlerine alternatifsiz bir ortam sunuyor. 10 yıl önce Sirkeci’de açılan ilk şubemiz olan Sugar Factory ilk günden bugüne kalite ve konforu siz seçkin müşterileriyle buluşturmayı amaçlar. Sugar Factory olarak, siz değerli misafirlerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Şekerlemelerden, lokumlara, baklavadan, kadayıfa; hamur işlerinden, […]

 Sugar Factory Kimdir?

28.03.2022 - 17:57

Güncelleme : 28.03.2022 - 19:11

Sugar Factory, gerek servis anlayışı, gerekse muhteşem taze ve lezzetli tatlıları ile misafirlerine alternatifsiz bir ortam sunuyor.

10 yıl önce Sirkeci’de açılan ilk şubemiz olan Sugar Factory ilk günden bugüne kalite ve konforu siz seçkin müşterileriyle buluşturmayı amaçlar.

Sugar Factory olarak, siz değerli misafirlerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Şekerlemelerden, lokumlara, baklavadan, kadayıfa; hamur işlerinden, sütlü tatlılara ve pastalara kadar zengin ürün çeşitliliğine sahibiz. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler 1. kalite olup, işinde uzman ustalar tarafından el emeği ile üretilmektedir.

Haftanın 7 günü 09:00 – 02:00 saatleri arasında hizmet veren Sugar Factory, misafirlerini aynı sloganla karşılıyor; “Biz, sizinle mutluyuz!”.

https://instagram.com/sugarfactoryistanbul?utm_medium=copy_link

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın